Jak tymczasowo zablokować instalacji systemu.NET Framework 4.5.1 i jego odpowiednie pakiety językowe

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2721187 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie


.NET Framework 4.5.1 jest dystrybuowane za pośrednictwem witryny Windows Update. Niektórzy klienci mogą mieć businessrequirement do blokuje automatyczną instalację.NET Framework 4.5.1 w ich środowisku zarządzanym. W tym artykule opisano, jak to zrobić. Ta metoda jest które są komputery applicablefor uruchomiony jeden z następujących systemów operacyjnych:
 • system Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows Server 2008
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2008 R2
UwagaPo zastosowaniu tej metody na komputerze z Windows Update nie zapewnia pliki do pobrania dla.NET Framework 4.5.1 i jego odpowiednie pakiety językowe.

Więcej informacji

Microsoft.NET Framework 4.5.1 opublikowanej witryny Windows Update i usługi Windows Server Update Service (WSUS). .NET Framework 4.5.1 jest klasyfikowane jako zalecana aktualizacja na wszystkich platformach stosowane. Zalecana aktualizacja jest instalowana automatycznie w zależności od ustawień aktualizacji automatycznych określonego komputera.

Zdecydowanie zaleca się nie należy blokować instalacji systemu.NET Framework 4.5.1. Jednak jeśli powodem biznesowej Aby tymczasowo zablokować instalację w environmentin, którego funkcja Aktualizacje automatyczne jest włączona, można zmodyfikować rejestr, aby tymczasowo zablokować instalację.NET Framework 4.5.1.

Jak tymczasowo zablokować instalacji systemu.NET Framework 4.5.1

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Ważne Uważnie należy wykonać kroki opisane w tej sekcji. Niepoprawne zmodyfikowanie rejestru może spowodować poważne problemy. Przed przystąpieniem do modyfikacji, wykonać kopię zapasową rejestru w celu przywrócenia w przypadku, gdy występują problemy.

Aby tymczasowo zablokować, oferowania i instalacji systemu.NET Framework 4.5.1 w środowisku, w którym funkcja Aktualizacje automatyczne jest włączona, wykonaj następujące kroki.

UwagaFirma Microsoft zaleca, aby nie była blokowana oferty i instalacji przez długi czas zabezpieczeń, stabilności i obsługi powodów.
 1. Wykonaj kopię zapasową rejestru.
 2. Uruchom Edytor rejestru. Aby to zrobić, kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie regediti kliknij przycisk OK.
 3. Zlokalizuj i kliknij, aby zaznaczyć następujący klucz podrzędny rejestru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\NET Framework Setup\NDP
 4. Po zaznaczeniu podklucza określonego w kroku 3 wskaż polecenie Nowy w menu Edycja , a następnie kliknij klucz.
 5. Wpisz WU, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 6. Kliknij prawym przyciskiem myszy WU, wskaż polecenie Nowy, a następnie kliknij polecenie Wartość DWORD.
 7. Wpisz BlockNetFramework451, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 8. Kliknij prawym przyciskiem myszy BlockNetFramework451, a następnie kliknij polecenie Modyfikuj.
 9. W polu Dane wartości wpisz wartość 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 10. W menu plik kliknij polecenie Zakończ , aby zamknąć Edytor rejestru.
UwagaOrganizacje nie trzeba zmodyfikować rejestr w środowiskach, w których są zarządzane za pomocą aktualizacji rozwiązanie zarządzania, takich jak Microsoft Windows Server Update Services (WSUS) lub Systems Management Server (SMS). Organizacje można użyć tych produktów do pełnego zarządzania wdrażaniem aktualizacji udostępnianych za pośrednictwem witryny Windows Update oraz Microsoft Update. Komputery, które mogą bezpośrednio łączyć się z witryną Microsoft Update można nadal odbierać.NET Framework 4.5.1, chyba że opisaną w tym artykule jest rozmieszczany jest keythat rejestru theblocker.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych i innych funkcji.NET Framework 4.5.1 Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

Centrum deweloperów.NET Framework

Właściwości

Numer ID artykułu: 2721187 - Ostatnia weryfikacja: 31 października 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft .NET Framework 4.5.1 na następujących platformach
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB2721187 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2721187

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com