Як тимчасово заблокувати інсталяції .NET Framework 4.5.1 та його відповідне мовні пакети

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2721187 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення


.NET Framework 4.5.1 розповсюджується через Windows Update. Деякі клієнти можуть мати businessrequirement блокувати автоматичної інсталяції .NET Framework 4.5.1 у керованому комп'ютерному середовищі. Ця стаття описує як це зробити. Цей метод є applicablefor thatare комп'ютерів під керуванням однієї з таких операційних систем:
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows Server 2008
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012
Примітка.Після того, як цей метод застосовується на комп'ютері, Windows Update не передбачає завантаження .NET Framework 4.5.1 та його відповідне мовні пакети.

Додаткові відомості

Microsoft .NET Framework 4.5.1 виділяється на Windows Update і служби Windows Server Update Services (WSUS). .NET Framework 4.5.1 класифікується як рекомендоване оновлення на всіх застосовних платформах. Рекомендоване оновлення автоматично інстальовано автоматичного оновлення настройок окремого комп'ютера.

Ми настійно рекомендуємо не заблокувати інсталяції .NET Framework 4.5.1. Однак, якщо у вас є бізнес-причина, щоб тимчасово блокувати автоматична інсталяція в environmentin, що функцію автоматичного оновлення активовано, можна змінити реєстр тимчасово блокувати інсталяції .NET Framework 4.5.1.

Як тимчасово заблокувати інсталяції .NET Framework 4.5.1

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Важливо. Дотримуйтесь ретельно кроки, описані в цьому розділі. Неправильне внесення змін до реєстру може викликати серйозні проблеми. Перед внесенням, зробити архівувати реєстру для відновлення у випадку, якщо виникають проблеми.

Щоб тимчасово заборонити розміщення акцій та інсталяції .NET Framework 4.5.1 в середовищі, в якому ввімкнено функцію автоматичного оновлення, виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітка.Ми рекомендуємо не заблокувати пропозицію і автоматична інсталяція протягом тривалого часу для безпеки, стабільності та обслуговування причин.
 1. Зробити архівувати реєстру.
 2. Запустіть редактор реєстру. Для цього натисніть кнопку почати, натисніть кнопку виконати, введіть regeditі натисніть кнопку ОК.
 3. Знайдіть і виберіть параметр sub реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\NET Framework Setup\NDP
 4. Вибравши підрозділ, указаний у кроці 3, у меню редагувати пункт створити та клацніть розділ.
 5. Введіть Вута натисніть клавішу ENTER.
 6. Клацніть правою кнопкою миші Вукоманду створитита виберіть пункт значення "4 байти".
 7. Введіть BlockNetFramework451і натисніть клавішу ENTER.
 8. Клацніть правою кнопкою миші BlockNetFramework451а потім виберіть команду змінити.
 9. У полі значення введіть 1і натисніть кнопку ОК.
 10. У меню Файл виберіть вийти, щоб закрити редактор реєстру.
Примітка.Організацій не доведеться внести зміни до реєстру в середовищах, які працюють під керуванням за допомогою оновлення управління рішення про, наприклад, Microsoft Windows Server Update Services (WSUS) або системний інтегратор Management Server (SMS). Організацій за допомогою цих продуктів можна повністю керувати розгортання оновлень, які розподілені через службу Windows Update і через сайт сайт Microsoft Update. Комп'ютери, які можуть безпосередньо підключатися до служби сайт Microsoft Update можете отримати .NET Framework 4.5.1 Якщо theblocker реєстру keythat того, що ця стаття розгортається.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про ці та інші особливості .NET Framework 4.5.1 перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Центр для розробників .NET Framework

Властивості

Номер статті: 2721187 - Востаннє переглянуто: 31 жовтня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft .NET Framework 4.5.1, у разі використання з:
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB2721187 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2721187

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com