Poprawka: Wystąpienie programu SQL Server w 2012 r. może zostać nieoczekiwanie zakończony podczas dostępu do danych FILESTREAM

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2721610 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Microsoft rozprowadza poprawki 2012 Microsoft SQL Server jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić wydania.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
 • Należy włączyć następujące ustawienia w programie SQL Server Menedżer konfiguracji dla wystąpienia Microsoft SQL Server 2012:
  • Włącz FILESTREAM dostępu języka Transact-SQL.
  • Włącz FILESTREAM na dostęp strumieniowy plik we/wy.
 • Tworzone grupy plików FILESTREAM i tabeli zawierającej kolumnę FILESTREAM.
 • W przypadku uruchomienia aplikacji korzystającej z pliku strumień we/wy.

W tym scenariuszu wystąpienia programu SQL Server może nieoczekiwanie zakończyć warunkach duże obciążenie. Ponadto jest wyświetlany komunikat o błędzie podobny do następującego:
Program SQL Server został nieoczekiwanie zakończony

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ dostępu dostęp do tabeli za pomocą strumienia wejścia/wyjścia w warunkach rzadkich ścieżki (UNC) może prowadzić do wyścigu między sterownik strumienia pliku i wystąpienia programu SQL Server.

Rozwiązanie

SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu został opublikowany w zbiorczej aktualizacji 2 dla programu SQL Server 2012. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania tego pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2703275 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić wydania. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 tworzy wydane po wydaniu programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat włączania FILESTREAM danych, przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Włączanie i konfigurowanie FILESTREAM
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2721610 - Ostatnia weryfikacja: 19 czerwca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft SQL Server 2012 Developer
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2012 Express
 • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2721610 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2721610

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com