Outlook, програма-календар або людей посилання є недоступним для нового користувача на порталі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2730143 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Додати нового користувача та призначити користувача Microsoft Exchange Online ліцензії в Microsoft Office Outlook 365. Однак, після входу до служби Office 365, Outlook, календар або люди посилання будуть недоступними (неактивними) для цього користувача.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, перевірте, чи користувач має Exchange Online ліцензії або поштову скриньку в локальному середовищі.
  • Якщо вони не мають ліцензії на Exchange Online, посилання буде недоступна, поки користувач має ліцензію Exchange Online.
  • Якщо користувач має поштової скриньки в локальному середовищі, поштової скриньки Exchange Online не встановлені для користувача. Це означає, що посилання не будуть доступні.
  • Якщо Office 365 організації було нещодавно створено і посилання для всіх користувачів, які мають ліцензію Exchange Online недоступні ще після 24 годин, зверніться підтримка Office 365.
  • Якщо користувач має Exchange Online ліцензії, користувач повинен вийдіть з на порталі Office 365 і ввійдіть знову. Це може тривати 15 хвилин за посилання на стають доступними, після того, як користувач отримує ліцензію Exchange Online. Якщо посилання для цього користувача недоступні, як і раніше після 15 хвилин, зверніться до служби Office 365 підтримки довідки.

Додаткові відомості

Ця проблема може виникнути, якщо одна з таких дій:
  • Організації Exchange Online ще будучи настроєно у службі Office 365. Триває 24 годин для організації, щоб настроїти у службі Office 365.
  • Поштовій скриньці Exchange Online ще будучи настроєно у службі Office 365. Це може тривати 15 хвилин для поштової скриньки нового користувача, щоб настроїти у службі Office 365.
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2730143 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2730143 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2730143

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com