Poprawka: Nie można usunąć członka skonsolidowanych lub kolekcji z jednostki w programie SQL Server 2008 R2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2730795 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Microsoft rozprowadza poprawki Microsoft SQL Server 2008 R2 Z dodatkiem Service Pack 2 jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 R2 Z dodatkiem Service Pack 2 ustalić wersji.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Spróbuj usunąć członka skonsolidowanych lub kolekcji z podmiot, który zawiera atrybut typu liść opartych na domenie odwołujących się do siebie w usług danych Master (MDS) w Microsoft SQL Server 2008 R2. Po wykonaniu tej czynności może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:

Nie można zdezaktywować Podmiot: ConsolidatedAttribute/ CollectionAttribute Ponieważ obecnie jest używany przez Podmiot: DomainBasedAttribute.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ program SQL Server niepoprawnie sprawdza skonsolidowane usuniętych lub kolekcji Członkowskie odwołuje się atrybut opartych na domenie w ramach podmiotu.

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

Dodatek Service Pack 2 dla programu SQL Server 2008 R2

Poprawka rozwiązująca ten problem został wydany w zbiorczej aktualizacji 2. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla dodatku Service Pack 2 dla programu SQL Server 2008 R2, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2740411 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla dodatku Service Pack 2 dla programu SQL Server 2008 R2
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 R2 Z dodatkiem Service Pack 2 ustalić wersji. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2730301 SQL Server 2008 R2 buduje wydane po wydaniu dodatku Service Pack 2 dla programu SQL Server 2008 R2

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2730795 - Ostatnia weryfikacja: 29 sierpnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2730795 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2730795

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com