Poprawka: Raporty nie są drukowane w zdefiniowanego rozmiaru strony podczas korzystania z formantu RSClientPrint do drukowania raportów usługi SSRS 2008 R2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2734191 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Niektóre raporty oparte na sieci web trzeba utworzyć w Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services (SSRS 2008 R2).
  • Określić rozmiar strony raportów programu Właściwości raportu okno dialogowe.
  • Formant RSClientPrint umożliwia drukowanie raportów.
W tym scenariuszu drukowanych raportów może nie mieć ten sam rozmiar strony, która jest zdefiniowana w właściwości raportu.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu problemu z zaokrąglaniem, który występuje, gdy wymiary strony raportu są konwertowane z cale, milimetry (mm). Na przykład jeśli strony raportu, który jest 210 × 297 mm (A4) zostaje zaokrąglona do formantu RSClientPrint, nowy rozmiar będzie 210.1 x 296.9 mm. Kiedy nowe wymiary są wysyłane do określonej wielkości drukarek A4 nie jest zaznaczone. Dzieje się tak, ponieważ nowa strona raportu jest większy niż rozmiar standardowy A4.

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

Zbiorcza aktualizacja 2 dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 2. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012 r. kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2790947 Zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2012 SP1 naprawić release. Firma Microsoft zaleca, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2772858 2012 Serwera SQL buduje hotfix wydane po wydaniu dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012

Zbiorcza aktualizacja 10 dla Dodatek Service Pack 1 (SP1) dla programu SQL Server 2008 R2

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 10. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2008 R2 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2783135 Zbiorcza aktualizacja pakietu 10 dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2008 R2
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i naprawić wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 R2 z dodatkiem Service Pack 1 release. Firma Microsoft zaleca, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 buduje hotfix wydane po wydaniu dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2008 R2

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, ponownie wybierz rozmiar strony w oknie dialogowym Drukuj .

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat używania formantu RSClientPrint do aplikacji niestandardowych przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN:

Jak używać formantu RSClientPrint do aplikacji niestandardowych

Właściwości

Numer ID artykułu: 2734191 - Ostatnia weryfikacja: 24 stycznia 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2734191 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2734191

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com