Odpojení volání koncový bod UCMA 3.0 po 30 minutách

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2735323 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vyvíjíte automatické zřizování aplikace pomocí Microsoft Unified Communications spravované rozhraní API 3.0 (UCMA 3.0) v prostředí platformy Lync Server 2010.
  • UCMA aplikace používá k vytvoření koncového uživatele protokolu SIP (Session Initiation) jednotný identifikátor zdroje (JIZ) nebo tel URI. Identifikátor URI SIP je "uživatele = telefon" formát.
  • Koncový bod obdrží od serveru zprostředkování hovoru, který je směrován.
  • Volání je připojen.
V tomto scénáři volání odpojeno po 30 minutách, protože SIP relace vypršela.

Poznámka:Časovače relace nelze zakázán nebo zvýšit. Pokud nastavíte nižší hodnota časovače, bude volání odpojeno po nastavené časovače.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože koncový bod UCMA 200 odpověď bez určité záhlaví odešle požadavek na aktualizaci z MediationServer. Po připojení volání zprostředkování Server odešle požadavek SIP aktualizovat koncový bod UCMA aktualizovat relace. Nicméně pokud koncový bod UCMA odešle žádost 200 odpověď bez určité záhlaví. To způsobí, že platformy Lync Server není správně směrovat zprávy. Zprostředkování Server proto neobdrží odpověď na požadavek na obnovení a odpojí volání.

Řešení

K vyřešení problému, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2740406 Popis kumulativní aktualizace platformy Lync Server 2010 Unified Communications spravované Runtime pro 3.0 API: říjen 2012

Vlastnosti

ID článku: 2735323 - Poslední aktualizace: 5. listopadu 2012 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Unified Communications Managed API v3.0 Core Runtime
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2735323 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2735323

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com