Wezwanie do końcowego UCMA 3.0 jest odłączony po 30 minutach

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2735323 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Tworzysz aplikację automatyczne dostarczanie przy użyciu Microsoft Unified Communications zarządzane API 3.0 (UCMA 3.0) w środowisku Lync Server 2010.
  • Aplikacja UCMA używa Session Initiation Protocol (SIP) jednolitym identyfikatorem zasobów (URI) lub tel URI do utworzenia końcowego użytkownika. Identyfikator URI SIP jest w "użytkownika = telefon" format.
  • Punkt końcowy odbiera wywołanie, które jest kierowane z serwera pośredniczącego.
  • Wywołanie jest podłączony.
W tym scenariuszu połączenie zostanie rozłączone po 30 minutach, ponieważ sesja SIP jest skończony.

UwagaLimit czasu sesji nie można wyłączyć ani wzrosła. Jeśli ustawisz niższą wartość czasomierza rozmowa zostanie rozłączona po ustawić zegar.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ UCMA punkt końcowy wysyła żądanie aktualizacji 200 odpowiedzi bez niektórych nagłówek z MediationServer. Po wywołaniu jest podłączony, serwera pośredniczącego wysyła żądanie aktualizacji SIP do końcowego UCMA, aby zaktualizować sesji. Jednakże jeśli punkt końcowy UCMA wysyła odpowiedź 200 bez niektórych nagłówek na żądanie. To powoduje, że serwer Lync nie do routowania wiadomości poprawnie. W związku z tym serwer mediacji nie otrzyma odpowiedzi na żądanie odświeżenia i rozłącza połączenie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2740406 Opis aktualizacji zbiorczej dla Lync Server 2010, Unified Communications zarządzane Runtime 3.0 API: październik 2012

Właściwości

Numer ID artykułu: 2735323 - Ostatnia weryfikacja: 5 listopada 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Unified Communications Managed API v3.0 Core Runtime
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2735323 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2735323

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com