FIX: Операції, які представлені транзакції інтегратор приймаючої інтеграції Server 2010 не вдається коли налаштування безпеки "Вже перевірено" ввімкнуто у віддалених навколишнього середовища

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2739301 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Розглянемо такий сценарій. Транзакцію інтегратор подає операції проти ЦВК ЕОМ системи в Microsoft приймаючої інтеграції Server 2010. Крім того, у вас є віддаленого середовища, в якому ввімкнуто налаштування безпеки "Вже перевірено". У цьому випадку транзакції не вдається, і з'являється одне з таких повідомлень про помилку:

протокол IMAP про помилку 1
HISMSNA0015 The SNATransport сталася помилка виклику внутрішні методу CMSCSP при обробці методом Invoke, LUName REMOTE01, помилка = 24
протокол IMAP про помилку 2
Винятком Occurred: HISMSNA0015 The SNATransport сталася помилка виклику внутрішні методу CMRCV при обробці методом GetBalance, LUName CICSSEC, помилка = умови, що вказано неприпустимі відомості безпеки.

причина

Безпеки "Вже перевірено" параметр потребує Ідентифікатора користувача, але не вимагає пароль. Транзакцію інтегратор подає фінансові дані за допомогою масиву ClientContext, і цей масив містить поле порожнім паролем. Таким чином, може з'явитися протокол IMAP про помилку, що згадуються в розділі "Ознаки".

Розв'язанн

сукупний пакет оновлень інформації

Виправлення, яке усуває цю проблему включено сукупний пакет оновлень пакета 5 для приймаючої інтеграції Server 2010. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати пакет сукупний пакет оновлень, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2728515 сукупний пакет оновлень пакета 5 для приймаючої інтеграції Server 2010

Стан

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 2739301 - Востаннє переглянуто: 30 серпня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2739301 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2739301

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com