Stan "Obecności nieznany" jest wyświetlany dla kontaktów użytkownika, po zainstalowaniu aktualizacji 2571543 w Lync 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2739693 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
 • Zainstalowaniu aktualizacji 2571543 lub później zbiorczą aktualizacją dla Lync 2010 na komputerze klienckim Lync 2010 w środowisku Lync Server 2010.
 • Wdrożona funkcja Federacji lub wielu pul fronton w środowisku.
 • Użytkownik, który ma więcej niż 100 kontaktów w środowisku federacyjnym lub w innej puli fronton rejestruje się Lync 2010.
W tym scenariuszu stan "Obecności nieznany" jest wyświetlany dla wielu kontaktów w Lync 2010. Jednak stan kontaktów jest aktualizowany po 30 minutach.

UwagaGdy użytkownik wysyła wiadomość do kontaktów, których dotyczy problem, natychmiast zaktualizować informacje o stanie.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ aktualizacja 2571543 zmienia sposób żądania subskrypcji są wysyłane w 2010 r. Lync. Po zastosowaniu aktualizacji 2571543 lub później zbiorczą aktualizacją dla Lync 2010, który rozwiązuje problemy, które są udokumentowane w aktualizacji 2571543, nieudane subskrypcja, które żądania są wysyłane ponownie w ciągu 30 minut.

Notatki
 • Aktualizacja 2571543 do zmiany sposobu subskrypcji żądania są wysyłane. Ta precents zmiana problem występujący, gdy zbyt wielu żądań subskrypcji obecności są wysyłane dla federacyjnych kontaktów lub dla kontaktów, które znajdują się w innej puli frontonu.
 • Po zainstalowaniu tej aktualizacji, żądania subskrypcji są dodawane do kolejki, przed ich wysłaniem.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej.
2737155 Opis pakietu aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010: października 2012 r

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadanie zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednakże nieprawidłowa modyfikacja rejestru może spowodować poważne problemy. W związku z tym upewnij się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. W celu dodatkowej ochrony kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows
Po zainstalowaniu pakietu poprawki, aby automatycznie włączyć poprawkę, należy przejść do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcja. Jeśli użytkownik woli samodzielnie włączyć poprawkę, należy przejść do "Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie"sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemuAby automatycznie włączyć poprawkę, kliknij przycisk To naprawić przycisk lub łącze. Następnie kliknij przycisk Uruchom w Pobieranie plików okno dialogowe pole, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami To naprawić Kreator.


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets fixit1
Włączyć poprawkę
Poprawka automatyczna firmy Microsoft 55031
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets fixit2


Notatki
 • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
 • Jeśli nie jesteś na komputerze, którego dotyczy problem, zapisz program Fix it na dysku flash lub dysku CD i uruchom go później na komputerze, którego dotyczy problem.
 • Będziemy wdzięczni za opinie. Aby przekazać swoją opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz na "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub Wyślij do nas adres e-mail wiadomość.

Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie

Po zainstalowaniu pakietu poprawek, wykonaj następujące kroki, aby zastosować poprawkę:
 1. Otwórz Edytor rejestru. Aby to zrobić, kliknij przycisk Start, wpisz polecenie regedit w Rozpocznij wyszukiwanie a następnie naciśnij klawisz Enter.
 2. Zlokalizuj i kliknij następujące klucze rejestru:
  HKEY lokalnej MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator
 3. Na Edytuj wskaż polecenie Nowy, a następnie kliknij przycisk DWORD (32 bity)Wartość.
 4. Wpisz DisableDropTransactionOnSeqNumLimit, a następnie naciśnij klawisz Enter.
 5. W menu Edycja kliknij polecenie Modyfikuj.
 6. W Dane wartości Typ 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 7. Zamknij Edytor rejestru.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietów aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2571543 Opis pakietu aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010: lipca 2011 roku

Właściwości

Numer ID artykułu: 2739693 - Ostatnia weryfikacja: 5 grudnia 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmsifixme kbfixme kbmt KB2739693 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2739693

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com