"Neznámy" stav je zobrazený pre používateľa kontakty, po nainštalovaní aktualizácie 2571543 v Lync 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2739693 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
 • Musíte nainštalovať aktualizáciu 2571543 alebo neskôr Kumulatívna aktualizácia pre Lync 2010 na Lync 2010 klient v prostredí Lync Server 2010.
 • Nasadení funkcia federácia alebo viaceré klientske bazény v prostredí.
 • Používateľ, ktorý má viac ako 100 kontaktov v združenej prostredí alebo v rôznych čelo bazén prihlasuje do Lync 2010.
V takomto prípade je "Neznámy" stav zobrazený pre mnoho kontaktov v Lync 2010. Však sa aktualizuje stav kontaktov po 30 minútach.

Poznámka:Keď používateľ odošle okamžitú správu postihnutých kontakty, zobrazia sa stavové informácie je aktualizoval ihneď.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože aktualizácia 2571543 mení spôsob predplatného sa odosielajú v Lync 2010. Po použití aktualizácie 2571543 alebo neskôr Kumulatívna aktualizácia pre Lync 2010, ktorá rieši problémy, ktoré sú zdokumentované v update 2571543, neúspešný predplatné odošlú požiadavky znova do 30 minút.

Poznámky
 • Aktualizácia 2571543 mení spôsob odošlú požiadavky na odber. Táto zmena precents problémom, ktorý nastane, keď príliš veľa prítomnosť predplatné žiadosti sú zaslané pre externé kontakty alebo pre kontakty, ktoré sa nachádzajú v inej predný koniec bazéna.
 • Po nainštalovaní tejto aktualizácie, predplatné žiadosti sú pridané do frontu pred odoslaním.

Riešenie

Ak chcete problém vyriešiť, nainštalujte nasledujúce Kumulatívna aktualizácia.
2737155 Popis balík Kumulatívna aktualizácia pre Lync 2010: október 2012

Dôležité: Tento odsek, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré Vás navedú, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu Registry v systéme Windows
Po nainštalovaní balíka rýchlej opravy, že nás umožniť rýchlu opravu pre vás, choďte na "Opravte to za mňa"sekcii. Ak chcete umožniť rýchlu opravu sami, prejdite na "Ja to vyriešimAk chcete poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "

Opravte to za mňaUmožniť rýchlu opravu automaticky, kliknite na tlačidlo Spravit tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo spustiť v Súbor na stiahnutie dialógové okno a postupujte podľa pokynov Spravit Sprievodca.


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Umožniť rýchlu opravu
Microsoft spravit 55031
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2


Poznámky
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "Opravte to za mňa"blog alebo nám pošlite " blogu alebo nám pošlite správu.

Ja to vyriešim

Po nainštalovaní balíka rýchlej opravy, postupujte nasledovne umožniť rýchlu opravu:
 1. Otvorte Editor databázy Registry. Vykonáte to kliknutím Štart, typu regedit v Začať hľadať políčko a potom stlačte kláves Enter.
 2. Vyhľadajte a kliknite na tlačidlo nasledujúce kľúče databázy registry:
  HKEY miestnej MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator
 3. Vývojár Upraviť menu, poukazujú na NovéTlačidlo Microsoft Office DWORD (32 bit)hodnota.
 4. Zadajte DisableDropTransactionOnSeqNumLimita stlačte kláves Enter.
 5. V ponuke úpravy , kliknite na tlačidlo Upraviť.
 6. Do pola Hodnota údajov box, typ 1a potom kliknite na tlačidlo a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
 7. Editor databázy Registry výstupu.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o balíkoch Kumulatívna aktualizácia pre Lync 2010, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2571543 Popis balík Kumulatívna aktualizácia pre Lync 2010: júla 2011

Vlastnosti

ID článku: 2739693 - Posledná kontrola: 5. decembra 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmsifixme kbfixme kbmt KB2739693 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2739693

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com