ID článku: 2740483 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Microsoft Word 2013 využíva nové a vylepšené rozloženie motor a režim kompatibility na pomôcť zabezpečiť, že rozloženie je konzistentné medzi rôznymi verziami programu Microsoft Word.

Keď otvoríte dokument vytvorený v staršej verzii programu Word v programe Word 2013, dokument sa otvorí v režime kompatibility. V tejto situácii, nasleduje názov dokumentu v záhlaví "[režim kompatibility]."

Keď uložíte dokument s použitím nového názvu, slovo 2013 vás vyzve na zachovanie kompatibility so staršími verziami programu Word. V tejto situácii, ak kliknete na tlačidlo OK chcete inovovať na najnovší formát súboru, drobné zmeny môže objaviť v rozložení. Ak kliknete na tlačidlo Povedzte mi viac v dialógovom okne, môžete ísť na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Použiť slovo 2013 na otváranie dokumentov vytvorených v starších verziách programu Word

Ďalšie informácie

Táto sekcia obsahuje zoznam niektorých zmien rozloženia medzi rôznymi verziami programu Word, ak používate režim kompatibility alebo ak dokument uložíte v novom formáte súboru Word 2013.
 • Číselné údaje (obrázkov, tvarov, textových polí grafy, grafiku SmartArt a objektmi WordArt)
  • Staršie verzie programu Word umožňujú údaje, ktoré sa použili obtekanie textu krvácať mimo okraja strany alebo sa umiestni v dolný okraj strany. Slovo 2013 posúva čísla, ktoré použili obtekanie textu a majú možnosť Premiestniť objekt s textom povolené späť na stranu. Ak údaje sú presunuté do dolného okraja, slovo 2013 tlačí údaje na nasledujúcej strane.
  • Slovo 2013 používa nový grafický formát. Nový formát zmení veľkosť tieňov a šírky hraníc mierne.
  • Slovo 2013 stanovuje text, ktorý je umiestnený vedľa obrázku inak.
 • Tabuľky
  • Staršie verzie programu Word zarovná text vnútri tabuľky s text mimo tabuľky. V roku 2013 Word, tabuľky rešpektovať UI nastavenia a textu vo vnútri tabuľky nie je nútený zarovnať text mimo tabuľky. V predvolenom nastavení tabuľky sú obmedzené rozpätie slovo 2013.
  • Slovo 2013 môže posun tabuľky mierne (predvolená hodnota je 08 palec) a tabuľky užší. Toto správanie môže spôsobiť riadky zlomiť skôr. Zasa to, robí buniek vyšší a potenciálne príčiny zlom skôr.
 • Poznámky pod čiarou
  • V predvolenom nastavení, slovo 2013 umiestni poznámky pod čiarou stĺpce keď dokument obsahuje viaceré stĺpce. Okrem toho, poznámky pod čiarou začať v prvom stĺpci na stránke bez ohľadu na to, kde sa odkaz na poznámku pod čiarou objaví v texte. Slovo 2013 zostatky čiarou cez poznámku pod čiarou stĺpce.
 • Celkové rozloženie
  • Stĺpec vyvažovanie algoritmus v programe Word 2013 je zlepšiť. Toto zlepšenie zmení rozloženie textu v stĺpcoch.
  • Slovo 2013 používa nový algoritmus na určenie optimálne zarovnanie textu a rozdeľovať riadky. Preto existujú zmeny prelomiť ako riadkov a strán.
  • Nemôžete použiť nastavenie oblasti pre delenie slovDelenie slovdialógové okno pre dokumenty uložené vo formáte Word 2013.
  • Keď použijete nastavenie Zobraziť hranice textuRozšírené možnosti súboruokolo každého odseku sa zobrazí dialógové okno pre dokumenty uložené vo formáte súboru programu Word 2013, text hranicu línie. Však, keď je dokument v režime kompatibility, hranice riadky textu sú zobrazené okolo okraja stránky.
Poznámka Ďalšie informácie o tom, ako aktualizovať usporiadanie v roku 2013 slovo a zachovať kompatibilitu s inými verziami programu Word, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Ďalšie informácie o zmenách rozloženia v programe Word 2013

Vlastnosti

ID článku: 2740483 - Posledná kontrola: 9. mája 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Word 2013
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbinfo kbprb kbexpertiseinter kbmt KB2740483 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2740483

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com