Aplikace Outlook pro Mac 2011 hledání vrátí "Ne výsledky" a položky úkolů nejsou zobrazeny.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2741535 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Outlook pro Mac 2011 zpráva "Ne výsledky" při pokusu o vyhledání e-mailovou zprávu nebo použít filtr do složky a položky úkolů nejsou zobrazeny ve složce Úkoly. Navíc při hledání položky pošty pomocí funkce vyhledávání nativní Mac OS hledání nemusí být úspěšné.

Příčina

Tomuto problému může dojít z některého z následujících důvodů:
 • Indexování vyhledávání Spotlight je neúplný.
 • Název Identity aplikace Outlook obsahuje speciální znaky, například lomítko (/).
 • Identity aplikace Outlook nebo v jednom z jeho nadřazené složky je přidán na kartě osobní údaje v hlavních odkazů.
 • Složku Microsoft User Data není umístěn ve složce ~/Documents.
 • Bodové vyhledávací index je poškozen.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Pokud nedávno vytvořili novou identitu aplikace Outlook nebo nový účet nebo naposledy importované nová data ze zdroje, například souboru PST nebo OLM, nemusí být úplné služby indexování. V tomto případě aplikace Outlook zobrazí zpráva "Ne výsledky". Chcete-li tento problém vyřešit, počkejte na dokončení indexování a nové hledání.
 2. Ujistěte se, že název vaší Identity nemá žádné speciální znaky, například lomítko (/). Pokud chcete zobrazit jména Identity Microsoft Database Utility, podržením klávesy ALT a klepněte na ikonu aplikace Outlook. Pokud název Identity obsahuje speciální znak, změnit název Identity pomocí následujícího postupu:
  1. Otevřete složku Office 2011 identity:
   Uživatelé /<Username></Username>/ Dokumenty/Microsoft user data/Office 2011 identity /
   Zjistěte, zda všechny Identity obsahuje speciální znaky.
  2. Přejmenujte identitu, která obsahuje speciální znaky odebráním speciální znaky.
  3. Otevřete Microsoft Database Utility. Chcete-li to provést, podržte stisknuté klávesy ALT a klepněte na ikonu aplikace Outlook. Potvrďte, že byl změněn název Identity.
  4. Vyberte identitu, jejíž název byl změněn, klepněte na ikonu zařízení a potom klepněte na tlačítkonastavit jako výchozí.
 3. V systému Mac OS zkontrolujte, zda není na kartě osobní údajev hlavních odkazů přidána složku Microsoft User Data nebo jeden z jeho nadřazené složky. Je-li na této kartě jsou zobrazeny složky Microsoft uživatelská Data, složku Identity aplikace Outlook nebo některé z nadřazených složek, Spotlight indexuje umístění této složky. Tato umístění odebrat kartuosobní údajev bodové světlo a umožňuje dobu těchto míst na dokončení indexování.
 4. Ujistěte se, že složku Microsoft User Data je uložen ve složce ~/Documents.
 5. Pokud je stále nevyřešený problém, může být poškozená Spotlight index. Reindexace Spotlight Index, postupujte podle kroků popsaných v následujícím článku Apple Support přidání složky Office 2011 Identity na kartu osobní údajea odeberte ho.
  HT2409 Spotlight: Jak přeindexování složky nebo svazky
Pokud stále nelze vyhledávat v bodové světlo po provedení těchto kroků, a pokud jste povolili dostatek času pro indexování reflektor dokončení, může mít Office for Mac 2011 odinstalovat a znovu nainstalovat. Další informace o tom, jak postupovat, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2398768 Jak zcela odebrat sadu Office pro Mac 2011

Další informace

Při vyhledávání v aplikaci Outlook pro Mac 2011 v systému Mac OS, pamatujte na následující:
 • Mac OS zahrnuje vyhledávání Spotlight. Mac OS řídí indexování na pevném disku pro vyhledávání Spotlight.
 • Aplikace Outlook pro Mac 2011 je založena na vyhledávání Spotlight poskytnout výsledky hledání pro data aplikace Outlook.
 • Filtry v aplikaci Outlook pro Mac 2011 také spoléhat na vyhledávání Spotlight poskytovat výsledky hledání.
 • Pomocí filtrů jsou zobrazeny úkoly v aplikaci Outlook pro Mac 2011. Tyto filtry jsou založeny na vyhledávání Spotlight.
 • Služby indexování může trvat několik minut, kdy je zavedena nová data. To může dojít například při přijetí nové e-mailové zprávy.
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce Tyto kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za přesnost kontaktních informací jiných dodavatelů.

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2741535 - Poslední aktualizace: 20. června 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt KB2741535 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2741535

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com