Outlook для Mac 2011 пошук повертає "Ні результати", і завдання елементи не відображаються

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2741535 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

У Microsoft Outlook для Mac 2011 з'являється протокол IMAP "Немає результатів" при спробі шукати сповіщення електронною поштою або застосувати фільтр до папки, і завдання елементи не відображаються в папці завдань. Крім того, при пошуку поштових елементів за допомогою Mac OS рідним Spotlight пошук, пошук може бути успішним.

причина

Ця проблема може виникнути для однієї з таких причин:
 • Індексування пошуку Spotlight є неповною.
 • Outlook ідентичність ім'я містить спеціальні символи, наприклад риски (/).
 • Outlook особистості або одна з її батьківських папок додається Spotlight, вкладку конфіденційність .
 • Папці даних користувача Microsoft розташований не в папці ~/Documents.
 • Пошкоджено індекс пошуку Spotlight.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Якщо ви нещодавно створили нові ідентичності Outlook новий обліковий запис А комп'ютера, або якщо ви нещодавно імпортовані нові дані з джерела, такі як PST або OLM файл, індексування Spotlight не може бути повною. При цьому, в Outlook відобразиться протокол IMAP "Немає результатів". Щоб вирішити цю проблему, чекати для індексації закінчити а потім виконати пошук знову.
 2. Переконайтеся, що ім'я посвідчення має не спеціальних символів, наприклад риски (/). Щоб переглянути ідентичність імен Microsoft База даних утиліту, утримуючи натиснутою клавішу Option і клацніть піктограму Outlook. Якщо ідентичність ім'я містить спеціальний символ, виконайте такі інтерактивні елементи, щоб змінити ім'я посвідчення:
  1. Відкрийте таку каталог вхідних повідомлень Office 2011 тотожності:
   Користувачі /<Username></Username>/ Користувач документів/Microsoft тотожності даних/офіс 2011 /
   Потім визначити, чи будь-яку особу містить будь-яких спеціальних символів.
  2. Перейменувати ідентичність, яка містить спеціальні символи, видаляючи спеціальні символи.
  3. Відкрийте утиліту бази даних Microsoft. Для цього, утримуючи натиснутою клавішу Option а потім клацніть піктограму Outlook. Підтвердьте, що особистість була перейменована.
  4. Виберіть ідентичності, чиє ім'я було змінено, натисніть динамічна піктограма шестерні і натисніть кнопкувстановити за промовчанням.
 3. Перевірте, чи в Mac OS що папці даних користувача Microsoft або одна з її батьківських папок не додається Spotlight, вкладку конфіденційність. Якщо у папці даних користувача Microsoft, ідентичність Outlook каталог вхідних повідомлень або будь-який з батьківських папок відображаються на цій вкладці, Spotlight не індексують цього розташування папки. Видалити ці розташування в центрі уваги на вкладціконфіденційністьі дозволяє Вільний час для цих розташувань закінчити індексації.
 4. Переконайтеся, що дані користувача Microsoft папка зберігається в папці ~/Documents.
 5. Якщо проблему не вирішено, індексу Spotlight, можливо, пошкоджено. Повторно індексувати індексу Spotlight, виконайте інтерактивні елементи, описані в наступній статті Apple підтримки, щоб додати Office 2011 ідентичності каталог вхідних повідомлень на вкладці конфіденційністьа потім видалити його.
  HT2409 До уваги: Як повторне індексування папок або томів
Якщо все ще не можна здійснювати пошук у уваги після того, як ви виконайте такі інтерактивні елементи, а якщо вами було надано достатньо часу для Spotlight індексування буде завершена, можливо, доведеться видалити Office for Mac 2011 і встановлюйте заново. Щоб отримати додаткові відомості про те, як зробити це, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
2398768 Як повністю видалити Office for Mac 2011

Додаткові відомості

Під Вільний час пошуку у програмі Outlook для Mac 2011 на Mac OS, пам'ятайте про наступне:
 • Mac OS включає пошук Spotlight. Mac OS контролює індексації жорсткого диска для Spotlight пошук.
 • Outlook для Mac 2011 спирається на Spotlight пошук надати результати пошуку для даних Outlook.
 • Фільтри у Outlook для Mac 2011 також розраховувати на пошук Spotlight, щоб надати результати пошуку.
 • Завдання у програмі Outlook для Mac 2011 відображаються за допомогою фільтрів. Ці фільтри залежать від Spotlight пошук.
 • Spotlight індексування може минути кілька хвилин, коли вводять нові дані. Наприклад, це може статися, коли отримано нові сповіщення електронною поштою.
корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб полегшити отримання технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2741535 - Востаннє переглянуто: 22 червня 2014 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Ключові слова: 
kbmt KB2741535 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2741535

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com