Usługa Microsoft Exchange Transport nie automatycznie ponownie uruchomiony po zainstalowaniu aktualizacji programu Exchange

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2743871
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że Microsoft Forefront ochrony 2010 Exchange Server (FPE) zainstalowany w środowisku Microsoft Exchange Server 2010. Uruchomionych usług programu Forefront instalowania aktualizacji programu Exchange na serwerze Exchange Server 2010. W takiej sytuacji proces instalacji trwa zbyt długo, a usługa Microsoft Exchange Transport nie zostanie uruchomiony automatycznie po zakończeniu instalacji.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu problemu w interakcji między usługi Exchange i usługi Forefront podczas procesu instalacji.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2706690 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 4 Exchange Server 2010 Z dodatkiem Service Pack 2

Uwaga Począwszy od pakiet zbiorczy aktualizacji 4 dla dodatku Service Pack 2 dla systemu Exchange Server 2010, proces instalację i zbiorczego zatrzymuje i powoduje automatyczne ponowne uruchomienie usług programu Forefront. Dlatego instalowania tego pakietu zbiorczego aktualizacji lub nowszego zbiorczy, nie trzeba ręcznie wyłączyć i ponownie uruchomić usługi Forefront podczas procesu instalacji.

Obejście problemu

W celu obejścia tego problemu należy ręcznie wyłączyć Forefront usług przed zainstalowaniem pakietu zbiorczego aktualizacji programu Exchange i po zakończeniu instalacji uruchom ponownie usługi Forefront.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o Forefront 2010 ochrony Exchange Server przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Forefront ochrony 2010 Exchange Server
Aby uzyskać więcej informacji, jak włączyć lub wyłączyć za pomocą poleceń narzędzia FSC Forefront Security przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje o narzędziu FSC
Aby uzyskać więcej informacji na temat Wyłącz i Włącz Forefront usługi za pomocą skryptów PowerShell przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Przykładowy skrypt, wyłącz i włącz usługę Forefront podczas stosowania poprawek

Właściwości

Numer ID artykułu: 2743871 - Ostatnia weryfikacja: 7 września 2012 - Weryfikacja: 2.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2743871 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2743871

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com