FIX: Vysoká CPU usage keď sa spustiť UPDATE vyhlásenie, že zahŕňa "kde aktuálne z <cursor>" klauzulu SQL Server 2008</cursor>

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2746341 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3 opravy ako jeden súbor na stiahnutie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúceho SQL Server 2008 Service Pack 3 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Priznaky

Predpokladajme, že ste použili kumulatívnej aktualizácii 6 pre Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 2 alebo novší. Pri pokuse o spustenie UPDATE vyhlásenie, že obsahuje "KDE PRÚD kurzor"klauzula aktualizovať tabuľku, procesu Sqlservr.exe skúsenosti vysoké využitie Procesora.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu problému ochrany Halloween, ktorý je predstavený v kumulatívnej aktualizácii balíka. Náklady na túto operáciu je vysoká, pri príkaze UPDATE je prevádzkovaný v long-running transakcie.

Riesenie

Poznámka: Táto oprava je zapnutá iba pod stopových vlajkou 2430. A to by sa malo umožniť za reláciu.

Kumulatívna aktualizácia informácie

SQL Server 2008 Service Pack 3

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 7 pre SQL Server 2008 Service Pack 3. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 Service Pack 3, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2738350 Balík Kumulatívna aktualizácia 7 pre SQL Server 2008 Service Pack 3
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúceho SQL Server 2008 Service Pack 3 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších fix release, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Štvrtá nedeľa v októbri
2629969 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2008 Service Pack 3

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2746341 - Posledná kontrola: 21. septembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3, pri použití s produktom:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Web
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2746341 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2746341

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com