мобільний пристрій з перервами не вдалося підключитися до Exchange Online

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2748176 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби синхронізації мобільного пристрою, що використовує Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync (EAS) з Microsoft Exchange Online, у Microsoft Office Outlook 365, ваш пристрій не може підключитися. На деяких пристроях можна отримати одним із таких повідомлень про помилку:
Не вдалося отримати пошту
Не вдалося підключитися до сервера.
Не вдалося отримати пошту
Помилка під Вільний час доставки протокол IMAP.
Не вдалося відкрити підключення сервера через оновлення системи безпеки.
Якщо переглянути деталі мобільних daevice за допомогою панелі керування Exchange (ECP), або якщо ви збираєте журнал синхронізації для пристрою, ви отримуєте таке протокол IMAP про помилку:
AccessState:
Доступ заборонений
Доступ встановлених впорядкована стопка карт з чергуванням кольорів буде містити додаткові infosuch як нижче:
Занадто багато однакових команд
Кроки, які Office 365 адміністратори можуть використовувати для ідентифікації цього питання в ECP див. розділ "Додаткові відомості".

Причини

Коли мобільний пристрій діє таким чином, що може негативно вплинути на Exchange Online експлуатаційних характеристик, пристрій покласти в Доступі держави протягом короткого часу. Наприклад, це відбувається, якщо пристрій надішле занадто багато однакових синхронізації команд служби для певної папки в дуже короткий період.

Exchange Online реалізувала EAS дроселювання управляти і підтримання оптимальної роботи в середовищі Exchange Online у службі Office 365. Для отримання додаткової інформації про те, як можна переглянути стан доступу з мобільних пристроїв під Вільний час сценарій виконання ECP і як збирати EAS журнали, розділі "Додаткові відомості".

ОБХІДНИЙ ШЛЯХ

Щоб вирішити цю проблему, виконайте наведені нижче інтерактивні елементи в той Вільний час як ви обговорюєте описана методика з виробника пристрою або носія
  1. Коли відбувається затримка синхронізації, не натискайте кнопку синхронізувати на мобільних пристроях. Крім того, не швидко перейти до папки та неодноразово натисніть кнопку синхронізувати.
  2. Зачекайте принаймні 10 хвилин, перш ніж приймати додаткові інтерактивні елементи, таким чином, щоб на дроселювання автоматично видаляти службою.
  3. Переключення на ручну синхронізацію, щоб побачити чи, що працює для підключення та синхронізувати пристрій з поштовою скринькою. Виконання цих дій допоможе запобігти надсиланню занадто багато однакових команд вашого пристрою.
Якщо проблема не зникає, перевірте бездротового зв'язок "один-до-одного" для пристрою в локальній мережі. Можливо, доведеться зверніться до виробника пристрою або носія захоплення і огляд пристрій журналювання.

Якщо це питання не вирішено, зверніться до виробника мобільного пристрою доповідь і розслідувати цю проблему.

Примітка. Виконання EAS протоколу на пристрої контролю частоти команди, надіслані до служби. Підтримки Microsoft не може змінити Підтримка програмного забезпечення на пристрої. Будь-які оновлення на пристрій може статися тільки через виробника пристрою.

Додаткові відомості

Перегляд докладних відомостей мобільного пристрою

Для отримання додаткової інформації про те, як переглянути відомості про мобільний пристрій, зверніться до одного з таких веб-сайтах корпорації Майкрософт:

Збирати EASlogs

Щоб отримати додаткові відомості про те, як збирати EAS журнали, прочитайте статтю бази знань Майкрософт:
2461792 Як забрати ActiveSync пристрій журнали для Вирішення проблем із синхронізацією між мобільними пристроями і Exchange Online
Лог-файл можна відкрити за допомогою текстового редактора, наприклад блокнота. У файл журналу пошук 503 помилка, що містить наступну інформацію:
  • ResponseHeader разом з AccessState: заблоковані
  • AccessStateReason: SyncCommands або AccessStateReason : RecentCommands
Майте на увазі, що, перш ніж ця помилка, пристрій може відправити ту ж команду багато разів. Наприклад, пристрій може відправити команду Sync разом з однакових параметрів, таких як параметр SyncKey і CollectionId.

Якщо ви подивитеся на часові позначки, ви можете бачити надісланих неодноразово в дуже короткого періоду часу, команди, які призводять до 503 Служба недоступна помилка. Це свідчить про те, що пристрій працює таким чином, що викликає службу Exchange Online для ввімкнення дроселювання захисту, щоб заборонити пристрою, що впливають на продуктивність служби.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2748176 - Востаннє переглянуто: 24 січня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365a o365p o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2748176 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2748176

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com