Діагностичні звіти неправильно відображатися в Internet Explorer 10 реплікації DFS

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2750857 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

сценарій виконання розподілених файлової системи (DFS) управління оснастки (dfsmgmt.msc) або dfsradmin.exe для створення звіту діагностики реплікації DFS. Ви подивіться звіту в Internet Explorer 10. Однак, у звіті не відображаються коректно. Заголовки розділів і деякі інші поля показують дуже малий текст, який неможливо прочитати у звіті.

Наприклад, помічати маленькі, не придатний для читання текст, який позначається Сині стрілки в наступних знімок екрану:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2750944Ця проблема виникає в Internet Explorer 10 HTML звіт створюється за допомогою dfsmgmt.msc або dfsradmin.exe на таких операційних систем:
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2008
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows Server 2003 R2
 • Windows XP
Якщо звіт створюється за допомогою dfsmgmt.msc або dfsradmin.exe на комп'ютері під керуванням Windows 8 або під керуванням Windows Server 2012 і потім відкривається в Internet Explorer 10, у звіті відображається правильно.

причина

Зміни були зроблені в Internet Explorer 10, які потребували оновлення в реплікації DFS звіт покоління для звітів, щоб правильно відобразити.

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, увімкніть Internet Explorer 5 ось quirks mode в Internet Explorer 10. Для цього виконайте такі дії:
 1. В Internet Explorer 10 натисніть клавішу F12, щоб відкрити Інструменти розробника консолі.
 2. Натисніть кнопку режим сумісності документаі натисніть кнопку Internet Explorer 5 примхи.
 3. Клавішу F12 ще раз, щоб закрити консоль Інструменти розробника.
Після увімкнення примхи Internet Explorer 5 сторінок відображаються правильно.

Додаткові відомості

В Internet Explorer 10 правильно відображаються звіти, які було створено за допомогою Windows Server 2012 і версій Windows 8, dfsmgmt.msc і dfsradmin.exe. Ці звіти відображаються правильно, тому що, за промовчанням ці звіти містять метадані тег для сценарій виконання Internet Explorer 5 ось quirks mode. Попередніх версій операційної системи з dfsmgmt.msc і dfsradmin.exe не встановити цей тег, коли звіти створюються.

Крім того, ви можете встановити Internet Explorer 10 відкрити всі веб-сторінок у режимі сумісності, за допомогою на Перегляд настройок сумісності меню. Однак, ми не рекомендуємо цей варіант.

Для отримання додаткової інформації про реплікації DFS діагностичних звіти, перейдіть до наступного веб-сайт Microsoft TechNet:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc754227.aspx

Властивості

Номер статті: 2750857 - Востаннє переглянуто: 2 листопада 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Standard
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
Ключові слова: 
kbmt KB2750857 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2750857

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com