"Program InfoPath nemôže uložiť nasledujúci formulár" chybové hlásenie pri pokuse o publikovanie programu InfoPath na serveri SharePoint Server 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2752612 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Priznaky

Predpokladajme, že máte spustený program Microsoft InfoPath na serveri Windows Server 2008 R2, a Desktop skúsenosti funkcia nie je povolená na serveri. V tejto situácii, nemôžete použiť program InfoPath publikovať formulár programu InfoPath na serveri Microsoft SharePoint Server 2013. Navyše pri pokuse o publikovanie a uložte formulár, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:

Program InfoPath nemôže uložiť nasledujúci formulár: Názov formulára. Táto knižnica dokumentov bola premenovaná alebo odstránená, alebo sieťové problémy bránia uloženiu súboru. Obráťte sa na správcu siete.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje, pretože funkcia Desktop skúsenosti nie je povolená na serveri Windows Server 2008 R2. Preto pripojenia nie je možné zo servera Windows Server 2008 R2 na serveri SharePoint.

Riešenie

Obísť tento problém, nainštalujte funkciu Desktop skúsenosti a reštartovať server Windows Server 2008 R2. Potom spustite službu Themes z konzoly Windows služby.

Vlastnosti

ID článku: 2752612 - Posledná kontrola: 6. novembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Kľúčové slová: 
kbmt KB2752612 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2752612

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com