FIX: WMI провайдерів запобігти SNA адміністрації за починаючи або відображення відомостей про "Статус непоміченими" стан в середовищі хост інтеграції Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2757091 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

сценарій виконання інструментарій керування Windows (WMI) провайдерів в середовищі Microsoft хост інтеграції Server 2010. У цьому випадку ви можете помітити, що постачальники WMI запобігти SNA адміністрації за починаючи або відображення відомостей про стан Стан непоміченими.

причина

Ця проблема виникає через стан взаємоблокування в постачальника WMI.

Розв'язанн

сукупний пакет оновлень інформації

Виправлення, яке усуває цю проблему включені в пакет накопичувальне оновлення 6 для хоста інтеграції Server 2010. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати пакет накопичувальне оновлення, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2752426 сукупний пакет оновлень пакета 6 для хоста інтеграції Server 2010

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про технологію інструментарій керування Windows (WMI) перейдіть на веб-сайт корпорації Microsoft Developer Network (MSDN):
WMI і приймаючої інтеграцію сервера архітектура

Властивості

Номер статті: 2757091 - Востаннє переглянуто: 29 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2757091 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2757091

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com