Popis aktualizácie balíka Office Web Apps Server: 12 marec 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2760445 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Spoločnosť Microsoft vydala aktualizáciu programu Microsoft Office Web Apps Server. Táto aktualizácia poskytuje najnovšie opravy pre program Office Web Apps Server. Navyše, táto aktualizácia obsahuje stability a zlepšenie výkonu.

Známy problém

Táto aktualizácia bola vydaná ako kritická aktualizácia na Microsoft Windows Update na 12 marec 2013. Ak funkciu Automatické aktualizácie bola povolená na vašom počítači, táto aktualizácia bola nainštalovaná automaticky. Ak táto aktualizácia bola nainštalovaná, sú zažíva problém v ktorom Office Web Apps Servercrashes. Tento problém sa vyskytuje, keď je zapnutá funkcia Automatické aktualizácie na serveri Office Web Apps Server.

Microsoft Windows Update nastavenie pre funkciu Automatické aktualizácie pre túto aktualizáciu sa zmenil na 22. marca 2013. Máme neodporúča, že zapnete funkciu Automatické aktualizácie pre Office Web Apps Server. Zmeniť nastavenie služby Windows Update umožňuje správcom IT použiť aktualizácie pomocou krokov, ktoré sú opísané v nasledujúci článok Microsoft TechNet:

Použiť aktualizácie softvéru Office Online server

Táto aktualizácia rieši problém

Predpokladajme, že multipleMicrosoft Office 2010 užívateľov spoluautor súbor, ktorý je uložený v Office Web Apps Server. Keď jeden užívateľ časový limit, ostatných používateľov nemôžete odstrániť používateľa thattimed von z editor tabuľky v súbore uložené.

Riešenie

Podrobnosti o inštalácii

Ako získať a nainštalovať aktualizáciu

Nasledujúci súbor je k dispozícii na prevzatie zo Strediska pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft:


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevezmite balík aktualizácie.

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Ako zistiť, či je aktualizácia nainštalovaná

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Táto aktualizácia obsahuje súbor, ktorý je uvedený v nasledujúcej tabuľke:


Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČas
Wacserver-x-none.mspNeuplatňuje sa632,856,57626-Feb-1321:55Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

TechCenter systému Office obsahuje najnovšie správcovských aktualizácií a strategické rozmiestnenie zdrojov pre všetkých verziách balíka Office. Ďalšie informácie o TechCenter systému Office, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
IT podporu a zdroje pre Microsoft Office

Vlastnosti

ID článku: 2760445 - Posledná kontrola: 17. apríla 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Web Apps Server 2013
Kľúčové slová: 
atdownload kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB2760445 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2760445

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com