Опис оновлення Office Web Apps Server: 12 березня 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2760445 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

корпорація Майкрософт випустила оновлення для сервера Microsoft Office Web Apps. Це оновлення містить останні виправлення для Office Web Apps сервера. Крім того, це оновлення містить стабільності та якості.

Відома проблема

Це оновлення було випущено як критичні оновлення на Microsoft Windows Update на 12 березня 2013. Якщо функцію автоматичного оновлення був включений на комп ' ютері, це оновлення інстальовано автоматично. Якщо інсталювати це оновлення, ви зіткнулися питання в якому Office Web Apps Servercrashes. Ця проблема виникає, коли на сервері Office Web Apps сервера активовано функцію автоматичного оновлення.

Microsoft Windows Update параметр для можливість автоматичного оновлення для цього оновлення було змінено на 22 березня 2013. Не рекомендовано увімкнути функцію автоматичного оновлення для Office Web Apps сервера. Змінити настройки служби Windows Update дозволяє адміністраторів застосовувати оновлення за допомогою кроки, які описані в наступній статті Microsoft TechNet:

Застосувати оновлення програмного забезпечення до Office онлайн-сервера

Питання, що це оновлення виправляє

Припустимо, що multipleMicrosoft Office 2010 користувачів у співавторстві з файлу, що зберігається в Office Web Apps сервера. Коли один користувач разів, інші користувачі не можна видалити користувача thattimed на з редактор таблиць у файлі зберігається.

Розв'язанн

Монтаж деталей

Як отримати та інсталювати оновлення

У Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:


Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлень.

Для отримання додаткових відомостей про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.

Як визначити, чи інстальовано оновлення

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Це оновлення містить файл, які котируються в наступній таблиці:


Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний час
Wacserver-x-none.mspНе застосовуються632,856,57626 лютого-1321:55Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

TechCenter системи Office містить останні адміністративних оновлень і стратегічного розгортання ресурсів для всіх версій Office. Щоб отримати додаткові відомості про TechCenter системи Office перейдіть на веб-сайті Microsoft:
ІТ-підтримки та ресурси для Microsoft Office

Властивості

Номер статті: 2760445 - Востаннє переглянуто: 17 квітня 2014 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office Web Apps Server 2013
Ключові слова: 
atdownload kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB2760445 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2760445

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com