Zawartość komórki jest wyświetlana jako #N/A! po włączeniu edycji w skoroszycie w widoku chronionym w programie Excel 2010 lub Excel 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2761239 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Objawy

Załóżmy, że otwierasz w programie Microsoft Excel 2010 lub Excel 2013 skoroszyt w widoku chronionym . Skoroszyt zawiera funkcję komórki. Po kliknięciu przycisku Włączanie funkcji edycji, w każdej z komórek w skoroszycie jest wyświetlany jako #N/A!.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy nacisnąć klawiszF9Aby zaktualizować skoroszyt.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2761239 - Ostatnia weryfikacja: 3 lutego 2013 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Excel 2013
  • Microsoft Excel 2010
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbprb kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2761239 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2761239

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com