Mobilný obsah je zobrazený ako #N/A! po povolíte úpravy v zošite v chránenom zobrazení v programe Excel 2010 alebo Excel 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2761239 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladajme, že je zošit otvorený v chránenom zobrazení v programe Microsoft Excel 2010 alebo Excel 2013. Zošit obsahuje funkciu buniek . Po kliknutí na tlačidlo Povoliť úpravy, obsah každej bunky v zošite sa zobrazuje ako #N/A!.

Ako problém obísť

Ak chcete obísť tento problém, stlačteF9Ak chcete aktualizovať zošit.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2761239 - Posledná kontrola: 5. apríla 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Excel 2013
  • Microsoft Excel 2010
Kľúčové slová: 
kbinfo kbprb kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2761239 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2761239

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com