Kontrola pravopisu slovník doplňky pro Internet Explorer 10 vydání náhled v systému Windows 7 s aktualizací SP1 jsou k dispozici

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2764916
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Slovníky kontroly pravopisu jsou nyní k dispozici pro Internet Explorer 10 vydání náhled na počítačích se systémem Windows 7 Service Pack 1 (SP1).

Další informace

Můžete stáhnout slovníky pravopisu specifické povolit kontrolu pravopisu a automatické opravy v jazyka a národního prostředí. Tyto slovníky jsou k dispozici pouze prostřednictvím dialogového okna Spravovat doplňky v aplikaci Internet Explorer.

Po instalaci slovníku pravopisu konkrétní, bude pravděpodobně nutné restartovat prohlížeč.

Poznámka:Chcete-li otevřít dialogové okno Spravovat doplňky, spusťte aplikaci Internet Explorer, klepněte na tlačítko Nástroje
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Tlačítko nástroje aplikace Internet Explorer
v pravém horním rohu aplikace Internet Explorer a potom klepněte na příkaz Spravovat doplňky.

Další informace pro zákazníky v podnikových sítích

Dostupnost slovníky kontroly pravopisu v podnikových sítích je určena správcům sítí. Pokud jsou k dispozici žádné slovníky, zkontrolujte, zda připojení k Internetu k dispozici a funkční. Potom požadujte správce sítě, schválit balíčky slovníku kontroly pravopisu nebo zpřístupnění balíčku v síti.

Vlastnosti

ID článku: 2764916 - Poslední aktualizace: 7. prosince 2012 - Revize: 3.0
Klíčová slova: 
kbinfo kbhowto kbsurveynew kbmt KB2764916 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2764916

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com