Moduł sprawdzania pisowni słownik dodatki programu Internet Explorer 10 wersji Preview w dodatku SP1 dla systemu Windows 7 są dostępne

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2764916
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Moduł sprawdzania pisowni, słowniki są teraz dostępne dla programu Internet Explorer 10 wersji Preview na komputerach z systemem Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1).

Więcej informacji

Można pobrać określonego modułu sprawdzania pisowni słowniki umożliwiające sprawdzanie pisowni i poprawiania błędów w języka i ustawień regionalnych. Słowniki te są dostępne tylko w oknie dialogowym Zarządzanie dodatkami w programie Internet Explorer.

Po zainstalowaniu słownik szczególnych sprawdzania pisowni, może być konieczne ponowne uruchomienie przeglądarki.

UwagaAby otworzyć okno dialogowe Zarządzaj dodatkami, otwórz program Internet Explorer, kliknij przycisk Narzędzia
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Przycisk narzędzia programu Internet Explorer
w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer a następnie kliknij polecenie Zarządzaj dodatkami.

Więcej informacji dla klientów w sieci firmowej

Dostępność słowniki sprawdzania pisowni w sieci firmowej jest określana przez administratorów sieci. Jeśli brak słowników są dostępne, należy sprawdzić, czy połączenie internetowe jest dostępny i działa. Następnie należy zażądać administrator sieci pakietów słownik sprawdzania pisowni albo udostępnienie pakietu w sieci.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2764916 - Ostatnia weryfikacja: 7 grudnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbhowto kbsurveynew kbmt KB2764916 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2764916

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com