Opis pakietu poprawek dla pakietu Office 2013 (Mso-x-none.msp): 12 kwietnia 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2768342 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Uwaga
Ten pakiet poprawek nie jest już dostępny ze względu na problem występujący podczas próby zainstalowania pakietu poprawek.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano problemy rozwiązane w pakiecie poprawek dla programu Microsoft Office 2013 z dnia 12 kwietnia 2013.

WPROWADZENIE

Problemy, które ten pakiet poprawek rozwiązuje

 • Federacyjna inne niż użytkownicy usługi Active Directory nie można używać usług innych firm magazynu 2013 pakietu Office.
 • Masz zainstalowany na komputerze, który ma 2013 Office zainstalowany program Microsoft SkyDrive Pro. Jednakże nie możesz zapisać dokument programu Word 2013 lub arkusza programu Excel 2013 jako plik .htm lub .html do lokalnego folderu SkyDrive.
 • Po zainstalowaniu dodatek COM w aplikacji pakietu Office 2013 dodatek COM Wyświetla obraz ikony na Wstążce. Po kliknięciu dodatek COM, ikony nie jest wyświetlany jako wyraźnie jak w aplikacji pakietu Office 2010.
 • Możesz otworzyć wiadomość e-mail zawiera skoroszyt programu zarządzania prawo do informacji (IRM) w programie Outlook 2013. Następnie zapisz skoroszyt na lokalnym dysku. W tej sytuacji skoroszyt jest uszkodzony.
 • Otwórz dokument IRM 2013 pakietu Office, który jest przechowywany w lokalizacji sieciowej, a następnie rozłączyć połączenie sieciowe. W takiej sytuacji nie można zapisać dokument na dysku lokalnym. Dodatkowo, nie otrzymywać powiadomienia o zapisywanie awarii.
 • Po dodaniu przycisków do paska narzędzi Szybki dostęp w dokumencie przyciski nie są wyświetlane po ponownym otwarciu dokumentu.
 • Podczas wyświetlania podglądu wezwanie na spotkanie w folderze wiadomości-śmieci, Outlook 2013 nieoczekiwanie tworzy elementu kalendarza w kalendarzu.
 • Masz zainstalowane na platformę koniczyna szlak 2013 Lync firmy Microsoft i obejrzyj źródeł wideo w 2013 r. Lync. W tej sytuacji źródeł wideo są wyświetlane w porządku.
 • Po otwarciu wiadomości e-mail w 2013 programu Outlook, który łączy się z serwerem Microsoft Exchange 2007 w trybie buforowanym, brakuje informacji o nadawcy w wizytówce.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat terminologii aktualizacji oprogramowania, kliknij następujący artykuł numer w celu wyświetlenia artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2768342 - Ostatnia weryfikacja: 10 maja 2013 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Home and Business 2013
 • Microsoft Office Home and Student 2013
 • Microsoft Office Personal 2013
 • Microsoft Office Professional 2013
 • Microsoft Office Professional Plus 2013
 • Microsoft Office Standard 2013
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbhotfixallversions kbmt KB2768342 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2768342

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com