FIX: протокол IMAP про помилку під Вільний час виконання оновлення куба і виберіть MDX заяви в той же Вільний час в SSAS 2008 R2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2770630
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Припустимо, що у вас є кілька оновлення куба і виберіть багатовимірного виразами (MDX) звітності в SQL Server 2008 R2 служб аналізу Microsoft. Під Вільний час запуску заяви в той же Вільний час, може з'явитися протокол IMAP про помилку, подібне до такого:

Поточний сеанс більше не є припустимим структурних змін в базу даних.
Внутрішня помилка: неочікувана виняткова ситуація

Розв'язанн

сукупний пакет оновлень інформації

сукупний пакет оновлень 4 для SQL Server 2008 R2 із пакетом оновлень 2 (SP2)

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 4. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2777358 сукупний пакет оновлень пакета 4 для SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 2
Примітка Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які були включені в попередній SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 2 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2730301 SQL Server 2008 R2 будує, випущені після випуску SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 2

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 2770630 - Востаннє переглянуто: 17 грудня 2012 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2770630 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2770630

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com