Poprawka: "Windows NT użytkownika lub grupy"Nazwa_domeny\nazwa_użytkownika"nie można odnaleźć" komunikat o błędzie podczas dodawania identyfikatora logowania do uwzględniana wielkość liter wystąpienie programu SQL Server 2008

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2770837 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Załóżmy, że wystąpienie programu Microsoft SQL Server 2008, który jest skonfigurowany do używania sortowanie uwzględniana wielkość liter. Podczas próby dodania użytkownika systemu Microsoft Windows NT lub grupę jako nazwa logowania do programu SQL Server 2008 za pomocą jednego z następujących metod:
 • Za pomocą programu SQL Server Management Studio (SSMS).
 • Używasz sp_grantlogin procedury zapisanej w systemie.
 • Używasz UTWÓRZ IDENTYFIKATOR LOGOWANIA Instrukcja.
 • Używasz SUSER_SID Funkcja.
W takiej sytuacji pojawić się następujący komunikat o błędzie:
Błąd 15401
System Windows NT użytkownika lub grupy "Nazwa_domeny\nazwa_użytkownika"nie można odnaleźć.
Sprawdź nazwę ponownie.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ identyfikator logowania, który zwraca interfejsu API systemu Windows NT jest uwzględniana wielkość liter. Jednak program SQL Server 2008 wykonuje porównanie uwzględniające wielkość liter, ze względu na wielkość liter sortowanie, który został skonfigurowany.

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

Zbiorcza aktualizacja 8 dla Dodatek Service Pack 3 (SP3) dla programu SQL Server 2008

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 8. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server 2008 z dodatkiem Service Pack 3 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2771833 8 Zbiorczy pakiet aktualizacji dla dodatku Service Pack 3 dla programu SQL Server 2008
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i naprawić wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 z dodatkiem Service Pack 3 release. Firma Microsoft zaleca, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2629969 Buduje programu SQL Server 2008, które zostały wydane po wydaniu dodatku Service Pack 3 dla programu SQL Server 2008

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących rozwiązywania problemów z błąd 15401, przejdź z następującym artykułem bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

Jak rozwiązywać problemy błąd 15401

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".


Właściwości

Numer ID artykułu: 2770837 - Ostatnia weryfikacja: 28 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3 na następujących platformach
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2770837 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2770837

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com