Raport "Oprogramowania 09B" z informacjami na temat zasobów nie ma dokładnych danych w dodatku SP2 dla programu System Center Menedżer konfiguracji 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2772081 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz serwer witryny Microsoft System Center Menedżer konfiguracji 2007 Service Pack 2 (SP2).
  • Włącza się klas Instrumentacji zarządzania Windows (WMI, Windows Management Instrumentation) serwera dostępnego sprzętu, oprogramowania pomiaru i informacjami na temat zasobów na serwerze witryny.
  • Wdrożenie aplikacji do komputera klienckiego przy użyciu pakietu Instalatora Microsoft (MSI).
  • Stosowania aktualizacji do aplikacji, a następnie uruchomić aplikację.
W tym scenariuszu agent oprogramowania pomiaru nie można uzyskać wartości atrybutów msiDisplayName, msiPublisheri msiVersion , które są ściągane z MSI przez składnik pomiarowego oprogramowania. W związku z tym nie można obliczyć wartość SoftwarePropertiesHash. Ten problem uniemożliwia raportu informacjami na temat zasobów, zatytułowanego "Software 09B komputery z zainstalowanym oprogramowaniem rzadko używanych" do dokładnych danych raportu.

Uwaga Ten problem występuje tylko po zastosowaniu aktualizacji dla aplikacji, a następnie użyć zaktualizowanej aplikacji.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującą poprawkę na tym serwerze lokacji podstawowej System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2. Ten Kreator instalacji poprawki tworzy inny pakiet dla komputerów klienckich. Należy utworzyć anons, aby wdrożyć pakiet na wszystkich komputerach klienckich po uruchomieniu tej poprawki na serwerze lokacji podstawowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat orientacji instalacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2477182 Wytyczne Instalacja poprawek Hotfix Menedżer konfiguracji 2007 programu System Center
Uwaga Poprawkę można zainstalować na serwerze witryny System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2, na którym działa wersja x 86 lub x 64 systemu operacyjnego.

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko w systemach, w których ten problem występuje.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest "Poprawka Pobierz dostępne" sekcji u góry tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, należy przesłać żądanie do obsługi klienta firmy Microsoft i obsługi technicznej w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka Pobierz dostępne" formularz wyświetla języków, dla których dostępna jest poprawka. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi być uruchomiony System Center Menedżer konfiguracji 2007 z dodatkiem Service Pack 2 (SP2).

Informacje dotyczące rejestru

Aby zastosować tę poprawkę, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w rejestrze.

Informacje dotyczące ponownego uruchamiania

Nie trzeba ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki. Niemniej jednak należy zamknąć wszelkie otwarte wystąpienie Menedżer konfiguracji konsoli administracyjnej przed zainstalowaniem tego pakietu poprawek.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje uprzednio wydanej poprawki.

Informacje dotyczące plików poprawki

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Wersja globalna tej poprawki instaluje pliki, których atrybuty wymieniono w poniższych tabelach. Daty i godziny dla tych plików są podane przy użyciu skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Daty i godziny dla tych plików na komputerze lokalnym są wyświetlane w formacie czasu lokalnego z uwzględnieniem czasu letniego (DST). Dodatkowo daty i godziny mogą ulec zmianie podczas wykonywania pewnych operacji na plikach.
System Center Menedżer konfiguracji 2007 SP2 pliku informacja
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuMtrmgr.dll
Wersja pliku4.0.6487.2217
Rozmiar pliku205,384
Dnia (UTC)01-Lut-2010
Godzina (UTC)18: 40
Platformax86
Nazwa plikuSccm2007ac-sp2-kb2772081-x 86-enu.msp
Wersja plikuNie dotyczy
Rozmiar pliku374,272
Dnia (UTC)01-Lut-2010
Godzina (UTC)18: 40
PlatformaNie dotyczy
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2772081 - Ostatnia weryfikacja: 19 grudnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbautohotfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbfix kbmt KB2772081 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2772081

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com