Poprawka: Danych jakości usługi można zainstalować w wersji Standard programu SQL Server 2012 nieoczekiwanie

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2774437 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Firma Microsoft rozpowszechnia poprawki 2012 Microsoft SQL Server jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić release.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby zainstalowania programu SQL Server danych jakości usługi (DQS) w Microsoft SQL Server w 2012 r. powinny być obsługiwany tylko w Enterprise edition i edition analiz biznesowych. Jednak przy próbie zainstalowania DQS w wersji Standard programu SQL Server w 2012 r., operacja została wykonana pomyślnie.

Rozwiązanie

Po zastosowaniu tej poprawki nie można zainstalować DQS w wersji Standard programu SQL Server 2012.

Informacje o Service dla SQL Server 2012

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu SQL Server 2012. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2755533 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o funkcjach obsługiwanych przez różne wersje programu SQL Server w 2012 r. Przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN: Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2774437 - Ostatnia weryfikacja: 10 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2774437 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2774437

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com