Aktualizacja zwiększająca instalacji danych jakości usługi (DQS), wyjście, dziennik w 2012 r. programu SQL Server jest dostępna

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2774439
Firma Microsoft rozpowszechnia poprawki 2012 Microsoft SQL Server jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić release.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie

W tym artykule opisano aktualizację dla Microsoft SQL Server 2012, który zapewnia lepszą dziennika produkcji w trakcie instalacji danych jakości usługi (DQS). Aby ułatwić rozwiązywanie problemów z instalacją, w dzienniku dane wyjściowe są teraz uwzględniane następujące informacje:
  • Nazwa polecenia przed każdym wywołaniem SQLCMD w pliku wsadowym recreate_schema.bat.
  • Nazwa pliku .sql.
  • Lokalizacja dziennika danych wyjściowych, gdy wystąpi błąd krytyczny.
  • Wyłączenie odpowiedzialności w register_assemblies.sql i register_dq_assembiles.sql skryptów dla komunikatów ostrzegawczych.

Więcej informacji

Informacje o Service dla SQL Server 2012

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu SQL Server 2012. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2755533 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2774439 - Ostatnia weryfikacja: 10 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2774439 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2774439

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com