Makale numarası: 2777330 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet


KB2756872 bir Windows 8 PC'de yüklemeye çalıştığınızda, yükleme engelleyen hataları oluşabilir. Bu yükleme hatalarına bir çözüm bulmak için aşağıdaki yöntemleri kullanın.

Daha fazla bilgi

Windows 8 için KB2756872 yüklemesi sırasında yüklemenin başarıyla tamamlanmasını engelleyen hatalarla karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki sorunlardan biriyle ya da daha fazlasıyla karşılaşabilirsiniz:
  • Kur askıda kalıyor veya % 12, % 13, %14 veya % 15 sırasında yanıt vermiyor
  • Yükleme tamamlandıktan sonra Döşeme ve Simgelerin eksik olduğunu fark edebilirsiniz
Bu sorunlara geçici bir çözüm için sorunu ile ilgili adımları izleyin:

Sorun: Kurulum asılı kalıyor veya yanıt vermiyor

Mevcut durumda kurulu olan sürücü eski ya da tam uyumlu değil ise Kurulum askıda kalabilir ya da yanıt vermeyebilir. Sızması yüklemeyi sona erdirmek için bilgisayarınızı kapatmak için güç düğmesini kullanarak zorla ve yeniden başlatmak gerekebilir. Bu benim güncelleştirmenin yükleme girişimi durdurmak için 3 yeniden başlatma gerektirir. 3 Kez yeniden Gelişmiş sorun giderme menüsü getirmek. Bu durumda, Windows başlangıç ayarlarınıseçin ve sonra Yeniden Başlat' ı seçin.


Yükleme denemesi sona erdikten sonra aşağıdaki adımları izleyin:

1. Adım: Güncelleştirme virüsten koruma programları

Bazı virüs koruma programları KB2756872'nin yüklenmesini engelleyebilir. Virüs koruma programınızı güncellemek sorunu gidermenize yardımcı olabilir.

Virüs koruma programı üreticisinin web sitesini ziyaret edin ve programlara yönelik güncelleştirmeler olup olmadığına bakın. Kullanılabilir tüm güncelleştirmeleri yükleyin.

Yazılım bulma hakkında bilgi için satıcı ziyaret edinDonanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri.

2. Adım: Yükleme KB2771431

2771431 Makalede açıklanan güncelleştirmeyi yükleyin. Güncelleştirmeyi yükleme yönergeleri de bulunabilir. makale 2771431.

Adım 3: KB2756872 yüklemeyi yeniden deneyin.

Açıklanan güncelleştirmeyi yükleyin. makale 2756872 yüklemeyi yeniden deneyin. Bu süre, yükleme normal olarak devam edecek.


Sorun 2: Döşeme ve Simgeler eksik

Bu sorunlara geçici bir çözüm, Windows hesabınızın oturumunu kapatın ve yeniden oturum açın için döşeme ve simgeleri düzgün görüntülenmesi gerekir.


Özellikler

Makale numarası: 2777330 - Last Review: 4 Ocak 2013 Cuma - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows 8
  • Windows 8 Pro
  • Windows 8 Professional N
  • Windows RT
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2777330 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2777330

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com