FIX: W3wp.exe výnimky a SharePoint farmy nie je k dispozícii po vypnutí údajov obnoviť harmonogram doplnok PowerPivot zošita v SharePoint 2013, ktorý komunikuje s bal 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2781126 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Spoločnosť Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 opravy ako jeden súbor na stiahnutie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 Service Pack 1 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladať, že zakážete údajov obnoviť harmonogram doplnok PowerPivot zošita v Microsoft SharePoint 2013, ktorý spolupracuje s Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services (BAL 2012). V tejto situácii W3wp.exe proces na serveri SharePoint môžu vyskytnúť výnimky, a farma SharePoint môžu stať nedostupnými.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože prácu SharePoint sa pokúsi vykonať DataRefresh.DeleteWork uložená procedúra aktualizovať zoznam údajov obnoviť pracovných miest v databáze obsahu. Však uloženú procedúru nemôže vykonať potrebné služby odstrániť úlohu z frontu DataRefresh z dôvodu vydania povolenia počas inštalácie alebo konfiguračný proces bal obsahu databázy.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácie

Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012 SP1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 2. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 SP1, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2790947 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012 Service Pack 1
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 SP1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 Service Pack 1 bola vydaná

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Ako problém obísť

Tento problém obísť, postupujte nasledovne:
  1. Otvorte SQL Server Management Studio (SSMS) a potom sa pripojiť k databázovému serveru, ktorý sa používa na držať databázy obsahu pre doplnok PowerPivot v službe SharePoint.
  2. Otvoriť doplnok PowerPivot databázovej aplikácie služby, a potom vyhľadajte Uložené procedúry pre databázu.
  3. Kliknite pravým tlačidlom myšiDataRefresh.DeleteWork uložená procedúra, a potom kliknite na Vlastnosti.
  4. Vývojár Povolenia TAB, pridajte GeminiServiceAdmin úlohu a potom grant úlohuSpustiť povolenie.

Odkazy

Ďalšie informácie prírastkové obsluhe Model pre SQL Server nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
935897 Prírastkové obsluhe Model je k dispozícii z SQL Server tímu dodať rýchlych opráv pre nahlásených problémov
Ďalšie informácie o schéme pomenovanie pre SQL Server aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
822499 Pomenovanie schémy pre balíky aktualizácií softvéru servera Microsoft SQL Server
Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2781126 - Posledná kontrola: 24. januára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2781126 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2781126

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com