Oprava: Integrátor relace v Host Integration Server 2010 může vrátit chybovou zprávu, při připojení k portu TN3270 SSL povoleno v počítači IBM: "Kontrola certifikátu serveru se nezdařilo."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2782858 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Spustit aplikaci, která používá integrátor relace v serveru Microsoft Host Integration Server 2010 pro připojení k počítači IBM pomocí služby TN3270.
  • Integrátor relace je připojen k portu TCP/IP 992. To je port TN3270, který podporuje protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL).
  • Aplikace integrátor relace je nakonfigurován jako CertificateCheck = TNCertificateCheck.None Chcete-li označit, že nebude ověřen certifikát serveru.

V tomto scénáři Pokud je certifikát v počítači IBM velká, integrátor relace může vrátit následující výjimce při připojování k systému sálové počítače IBM:
Microsoft.HostIntegration.SNA.Session.SessionException: Kontrola certifikátu serveru se nezdařilo.

Například k tomuto problému dochází v případě, že certifikát, který se používá pro připojení TN3270 SSL je dlouhý 4 000 bajtů. Tento problém se nevyskytuje, jakmile bude certifikát k 1500 bajtů dlouhé.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože relace Integrator nesprávně načte data certifikátu.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Oprava, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 6 pro Host Integration Server 2010. Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2752426 Balíček kumulativní aktualizace 6 pro Host Integration Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2782858 - Poslední aktualizace: 28. listopadu 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2782858 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2782858

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com