FIX: Session integrátor v hostiteľskej integrácie Server 2010 môže vrátiť chybové hlásenie, keď sa pripojí k portu TN3270 protokol SSL na IBM mainframe: "Server certifikát kontrola zlyhala"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2782858 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Spustení aplikácie, ktorá využíva relácie integrátor Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2010 pripojiť k IBM mainframe pomocou TN3270 služby.
  • Integrátor relácie sa pripája k portu TCP/IP 992. To je TN3270 portom, ktorý podporuje Secure Sockets Layer (SSL).
  • Aplikácia relácie integrátora je nakonfigurovaná ako CertificateCheck = TNCertificateCheck.None na označenie, že certifikát servera nebolo možné overiť.

V tomto scenári, ak certifikát na systém mainframe IBM je veľké, Session integrátor môže vrátiť nasledovnou výnimkou keď sa pripojí k systému mainframe IBM:
Microsoft.HostIntegration.SNA.Session.SessionException: Kontrola certifikát servera zlyhala

Napríklad, tento problém sa vyskytuje, keď certifikát, ktorý sa používa pre TN3270 SSL spojenie je 4000 bajtov dlhá. Tento problém sa nevyskytuje, keď certifikát je dlhá 1500 bytov.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože relácia integrátor nesprávne číta údajov certifikátu.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácie

Oprava, ktorá odstráni tento problém je súčasťou kumulatívnej aktualizácii balíka 6 pre hostiteľa integrácie Server 2010. Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2752426 Kumulatívna aktualizácia balíka 6 pre hostiteľa integrácie Server 2010

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Odkazy

Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2782858 - Posledná kontrola: 29. novembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2782858 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2782858

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com