Aktualizace softwaru, které jsou zobrazeny jako neplatné v konzole pro správu v produktu System Center Správce konfigurace 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2783466 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po dokončení synchronizace Software Update bod (SUP) s Windows Software Update Services (WSUS) jsou aktualizace softwaru, které byly dříve úspěšně nasazen neočekávaně zobrazí jako neplatné v konzole pro správu v Microsoft System Center Správce konfigurace 2007. Konkrétně Neplatná aktualizace ikona (červená šipka) se zobrazí vedle aktualizace při zobrazení aktualizací vSpráva nasazení uzel konzolu pro správu. Navíc tyto aktualizace jsou již uvedeny v uzlu Balíčky nasazení .

Příčina

Tomuto problému může dojít z důvodu změn provedených v říjnu 2012 služby Microsoft Update. Vylepšení obsahují metadata aktualizace, které ovlivňují všechny servery služby WSUS. Tyto změny způsobuje, že některé aktualizace označit jako s obsahu změnit, přestože nedošlo ke změně binárních souborů aktualizace. Někteří správci změny metadat použity automaticky při WSUS synchronizovat s servery Microsoft Update v říjnu. Ostatní správci přijaté změny instalací aktualizace 2734608 na své servery služby WSUS.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte tento balíček oprav hotfix na primární a sekundární server web System Center Správce konfigurace 2007 s aktualizací SP2.

Po instalaci této opravy hotfix, aktualizace, která obsahuje změnu pouze metadata a nikoli na obsah souboru nezpůsobí aktualizace, které mají být zobrazeny jako neplatné.

Tato oprava hotfix aktualizuje stav aktualizace, které byly dříve označeny jako neplatné. Však můžete zopakujete stažení těchto aktualizací pomocí Průvodce stáhnout Software z Aktualizace softwaru uzel konzolu pro správu.

Zjistit aktualizace, které se zobrazí ikona neplatný softwarové aktualizace, můžete vytvořit novou složku výsledků hledání. Chcete-li to provést, použijte následující vlastnosti objektu při vytváření složky výsledků hledání:
  • Nasazení = Ano
  • Stáhnout = ne
Kromě toho musí být zaškrtnuto políčko prohledávat všechny složky v rámci této funkce .

Po spuštění dotazu ověřte, že výsledky obsahují pouze neplatné softwarových aktualizací. Můžete vybrat aktualizace a potom stáhnout znovu přímo z okna výsledky. Aktualizace mohou být propuštěny do původní balíčky nasazení, pokud tyto známé. Alternativně můžete umístit aktualizace do nového balíčku nasazení. Aktivní nasazení budou automaticky aktualizovány rozpoznat stav revidované stahování aktualizací.

Další informace o konfiguraci složky výsledků hledání pro aktualizace softwaru naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Konfigurace složky výsledků hledání pro aktualizace softwaru

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nesplňují podmínky pro tento konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, systémem System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2 (SP2).

Informace o registru

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, není nutné provádět žádné změny registru.

Požadavek na restartování

Není třeba restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Globální verze této opravy hotfix nainstaluje soubory, jejichž atributy, které jsou uvedeny v následujících tabulkách. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaném světovém čase (UTC). Kalendářní data a časy těchto souborů v místním počítači jsou zobrazeny v místním čase s aktuální posun letního času (DST). Data a časy se mohou změnit při provádění určitých operací se soubory.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Updmgr.dll4.0.6487.2220156,23201. Února 201018: 55x86

Další informace

Další informace o tomto problému přejděte k části "Problém 2 – Další vylepšení" z následující blogu na webu Microsoft TechNet:
Podporu Tip: Balíčky nasazení pro Správce konfigurace klienta pravděpodobně z důvodu aktualizací museli být znovu načtena nasazení.
Další informace o aktualizaci 2734608, článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2734608 Aktualizace pro systém Windows Server Update Services 3.0 Service Pack 2 je k dispozici (KB2734608)
Další informace o synchronizaci aktualizací softwaru naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Obecné informace o softwaru aktualizuje synchronizace
Další informace o metadatech aktualizací softwaru naleznete na následujícím webu Microsoft Technet:
Obecné informace o softwaru aktualizace metadat
Další informace o Glosář ikonu pro aktualizace softwaru naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Obecné informace o Glosář ikonu pro aktualizace softwaru

Vlastnosti

ID článku: 2783466 - Poslední aktualizace: 20. listopadu 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbautohotfix kbhotfixserver kbsurveynew kbmt KB2783466 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2783466

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com