Úloh skratky balíka Office sa môže zobraziť ako prázdne ikony v Windows RT

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2783838 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Riešenie

Ak úrad úloh skratky v Desktoprežim zmenili na prázdne biele ikony v Windows RT, použite tento spravit automaticky opraviť problém:

Dôležité Toto spravitlen platí pre Windows RT zariadení, ktoré majúAktualizácia balíka Office Home & študent 2013 RT ukážku (KB 2748583)nainštalovať z lokality Windows Update. To môže byť v angličtine len. Avšak, automatické opravy funguje aj pre iných jazykových verzií systému Windows RT.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Oprav tento problém
Microsoft spravit
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2Ja to vyriešim

Ak spravit nefungovalo alebo by skôr problém vyriešiť sami, postupujte nasledovne:

Najprv prepnúť na Desktop mode a odstrániť prázdne skratky
  • Dotykom, stlačte a podržte na prázdny odkaz na niekoľko sekúnd a potom uvoľnite. Ťuknite na položku Zrušiť pripnutie tohto programu z panela úloh. Urob to pre každého prázdne ikony.
  • S myšou, kliknite pravým tlačidlom myši každej prázdna ikona a potom vyberte Zrušiť pripnutie tohto programu z panela úloh.
Teraz, prejdite späť na úvodnej obrazovke a re-pin každý úrad RT programu na panel úloh
  • Dotykom, nájsť dlaždice program Office, ako Word RT, a potiahnite prstom nadol dlaždice ho vyberte. TAP Pin na panel úloh.
  • S myšou, kliknite pravým tlačidlom dlaždice program Office, ako Word RT, a potom kliknite na tlačidlo Pripnúť na panel úloh.

Teraz štart jedným z programov Office Home and Student 2013 RT z panela úloh. Odkaz by sa mal objaviť správne a nemali zobrazí chybové hlásenie.

Ďalšie informácie

Pri inštalácii Aktualizácia balíka Office Home & študent 2013 RT náhľad z lokality Windows Update, Office klávesové skratky úloh v Desktop režim môže zobraziť ako prázdne biele ikony. Tiež dostanete ďalšie chyby od ikona odkazu aplikácie pri pokuse použiť.

Vlastnosti

ID článku: 2783838 - Posledná kontrola: 14. novembra 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Home and Student 2013 RT Preview
Kľúčové slová: 
kbmt KB2783838 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2783838

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com