Office панель завдань ярлики можуть з'являтися як порожні значки в Windows RT

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2783838 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Розв'язанн

Якщо Office панель завдань ярлики в Робочий стілрежим змінився до пустого білого іконки в Windows РТ, автоматично виправити помилку за допомогою цього виправити це :

Важливо Це виправити цетільки відноситься до Windows RT пристроїв, що мають наОновлення для Office будинку & студент 2013 RT попередній перегляд (2748583 КБ)встановлений за допомогою Windows Update. Це може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows рт.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2Виправити вручну

Якщо це виправити не працює, або щоб вирішити цю проблему самостійно, виконайте такі дії:

По-перше, перейти до робочого режиму і Відкріпити пустий ярлики
  • З touch, натисніть і утримати пустий клавіш на кілька секунд а потім відпустіть. Торкніться Відкріпити цю програму від панелі завдань. Зробіть це для кожної порожній динамічна піктограма.
  • Миші, клацніть правою кнопкою миші кожний Бланк динамічна піктограма а потім виберіть Відкріпити цю програму від панелі завдань.
Тепер повернутися до Пуск екрані та re-pin кожному офісі RT програми на панелі завдань
  • З touch, знайдіть потрібний сегмент програми Office, таких як Word РТ і проведіть вниз плитки, щоб вибрати його. Торкніться закріпити на панелі завдань.
  • Миші, клацніть правою кнопкою Office програми плитка, таких як Word РТ і натисніть кнопку Закріпити на панелі завдань.

Зараз, почати з однієї з програм Office для дому та студентські 2013 РТ з панелі завдань. Ярлик правильно відображатися, і ви не повинні отримувати помилку.

Додаткові відомості

Під Вільний час інсталяції на Оновлення для Office будинку & студент 2013 RT попереднього перегляду за допомогою Windows Update, Office панель завдань ярлики в Робочий стіл режим може відображатися як чистий білий ікони. Може також з'явитися інші протокол IMAP про помилки за допомогою значка ярлика застосунку під Вільний час спроби використовувати його.

Властивості

Номер статті: 2783838 - Востаннє переглянуто: 14 листопада 2012 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office Home and Student 2013 RT Preview
Ключові слова: 
kbmt KB2783838 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2783838

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com