Majetku Intelligence synchronizace bod není synchronizovat pomocí System Center Online služby po instalaci opravy hotfix 2733615 na serveru systémem Windows Server 2003 Správce konfigurace 2007 SP2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2783924 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Máte na webu serveru Microsoft System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2 (SP2) se systémem Windows Server 2003.
 • Instalaci na majetku Intelligence synchronizace bodu na serveru.
 • Nainstalujte opravu hotfix popsanou v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB)2733615 na webovém serveru:
 • Bod majetku Intelligence synchronizace pokusí synchronizovat s System Center Online služby.
V tomto případě dojde k chybě synchronizace. V souboru Aiupdatesvc.log je dále zaznamenána následující chybová zpráva:
Chyba služby majetku Intelligence katalogu synchronizace: 0: Datum a čas: CryptoException při pokusu o získání certifikátu - uvedené síťové heslo není správné.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože certifikát, který byl vydán v opravě hotfix 2733615 nemůže vyřešit některé problémy související s heslem v systému Windows Server 2003.

Poznámka: Tento problém se nevyskytuje na serveru web System Center Správce konfigurace 2007 SP2 se systémem Windows Server 2008.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte opravu hotfix 2783924 ruční obnovení certifikátu majetku Intelligence. Postupujte následujícím způsobem
 1. Přejděte k části "Hotfix stažení dostupných" na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base Stáhnout balíček opravy hotfix.
 2. Poklepejte na ikonu pro otevření dialogového okna Microsoft Self-Extractor , klepněte na tlačítko pokračovata poté rozbalit soubory balíčku oprav hotfix.
 3. Spusťte soubor ConfigMgrAICert.exe, extrahujte soubor 8ebc7d60-4aca-07f2-7004-a799b2c2b096.pfx certifikát na umístění, které lze přistupovat pomocí serveru.
 4. V konzole Správce konfigurace najděte název počítače serveru majetku Intelligence synchronizace bod v následujícím umístění:
  Databáze System Center Configuration Manager\Site ()Kód lokality, název webu) \Site Settings\Site systémy
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na bod majetku Intelligence synchronizace a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 6. Klepněte na kartu Obecné a zadejte cestu k souboru certifikátu.
Poznámky
 • Není nutné obnovit role serveru v systému středu Online nebo po znovu povolit pomocí nového certifikátu bod majetku Intelligence synchronizace restartujte službu AI_UPDATE_SERVICE_POINT. Stačí provést synchronizaci znovu.
 • Soubor 8ebc7d60-4aca-07f2-7004-a799b2c2b096.pfx certifikátu pracuje v systému Windows Server 2003 a Windows Server 2008.

Hotfixinformation

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení dostupných" na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není uveden, odešlete požadavek na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí být spuštěn System Center Správce konfigurace 2007 s aktualizací SP2.

Informace o registru

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, není nutné provádět žádné změny registru.

Požadavek na restartování

Nemáte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix. Nicméně je nutné zavřít všechny otevřené instance konzoly pro správu Správce konfigurace před instalací tohoto balíčku oprav hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato aktualizace nahrazuje následující aktualizaci:
2733615 K dispozici je aktualizace certifikátu spuštění funkce Asset Intelligence aplikace System Center Configuration Manager 2007


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2783924 - Poslední aktualizace: 18. listopadu 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbfix kbqfe kbautohotfix kbhotfixserver kberrmsg kbmt KB2783924 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2783924

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com