Vysoká verzia vedierko na serveri Exchange Server 2010 schránky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2786772 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Poštovej schránky servera Exchange 2010, Information Store služby môže prestať reagovať a nakoniec demontovať alebo byť násilne ukončená. Ak sa vyskytne tento problém, používateľov systému Exchange udržiava dostáva chybu RPC, program Outlook sa pokúša kontaktovať Exchange. Ak sledovanie výkonu sa používa na zobrazenie hodnôt pre verziu vedierka pridelené podľa MSExchange databázy-> inštancie, zistíte, že hodnota sa zvyšuje neustále pre jednu alebo viac databáz do týchto databáz nakoniec zlyhá.

Ak sa vyskytne tento problém môže zapíše udalosť 10027.

Event ID: 10027
Source: MSExchangeIS
Description: There are 5 RPC requests for the mailbox "<User>" on the database "<Database>" that have taken an abnormally long time to complete. This may be indicative of performance issues with your server.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje pre chybu, ktorá spôsobuje služby Information Store do nekonečnej slučky pri aktualizácii databázy stránky.

Riešenie

Podporovaná rýchla oprava je teraz k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Je však určená opraviť len problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto oprava môže obdržať ďalšie testovanie. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené tento problém, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak chcete odstrániť tento problém okamžite, obráťte sa na služby podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft získať rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: V osobitných prípadoch, nemusia účtovať poplatky, ktoré sú telefonickú podporu hovory ak Microsoft podporu Professional určuje, že konkrétna aktualizácia vyrieši váš problém. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre konkrétnu aktualizáciu predmetné.

Táto rýchla oprava súčasťou Update Rollup 6 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2786772 - Posledná kontrola: 9. mája 2014 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbmt KB2786772 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2786772

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com