Висока версія відро з поштовою скринькою сервера Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2786772 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

На сервері поштових скриньок Exchange 2010, інформаційне пул носіїв послуга може не реагувати і в кінцевому підсумку відключення та/або примусово припиняється. Коли ця проблема виникає, користувачів Exchange продовжує отримувати помилку RPC, які Outlook намагався зв'язатися з Exchange. Якщо ви використовуєте моніторингу продуктивності для перегляду значень для версії відра виділені під MSExchange бази даних-> екземплярів, ви знайдете, що значення збільшує постійно для однієї або кількох баз даних до цих баз даних в кінцевому підсумку провал.

10027 може повертати з редагування коли ця проблема виникає.

Event ID: 10027
Source: MSExchangeIS
Description: There are 5 RPC requests for the mailbox "<User>" on the database "<Database>" that have taken an abnormally long time to complete. This may be indicative of performance issues with your server.

причина

Ця проблема виникає через помилку, яка викликає пул носіїв поштових скриньок даних служби ввести нескінченний цикл при оновленні бази даних сторінки.

Розв'язанн

Виправлення тепер доступна від Microsoft. Тим не менш, вона має на меті усунути проблему, описану в цій статті. Застосовувати його лише для системний інтегратор, які відчувають вказана проблема. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає на цю проблему, ми рекомендуємо чекати наступного оновлення, що містить це виправлення.

Щоб вирішити цю проблему негайно, зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Microsoft на отримання цього виправлення. Повний список номерів телефонів представник служби підтримки клієнтів клієнтів Microsoft і відомості про відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. В особливих випадках звинувачення, за зазвичай для звернень до представник служби підтримки клієнтів може бути скасовано якщо за підтримки продуктів корпорації Майкрософт визначає телефонів служби. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткової підтримки питання і питання, які не можуть претендувати на оновленням в питанні.

Це виправлення планується зі зведеного оновлення 6 для Exchange Server 2010 з пакетом оновлень 2.

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Властивості

Номер статті: 2786772 - Востаннє переглянуто: 9 травня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbmt KB2786772 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2786772

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com