Odrzucone wezwania jest dodane do kalendarza po Pełnomocnik otwiera żądania w programie Outlook 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2787500 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
 • Użyj programu Microsoft Outlook 2010 w środowisku Microsoft Exchange Server 2010.
 • Tworzenie pełnomocnika, a następnie wybierz Moich pełnomocników i me dostępna w opcji Pełnomocnicy ustawienie w programie Outlook 2010.
 • Pojawi się wezwanie na spotkanie, a następnie odrzucić żądanie spotkania przy użyciu jednej z następujących czynności:
  • Program Outlook Web App
  • Urządzenie, które korzysta z usług sieci Web programu Exchange (na przykład BlackBerry)
  • Urządzenie używa programu Exchange ActiveSync (na przykład urządzenia z systemem Windows Phone lub urządzeniem iPhone)


  Uwaga Po wykonaniu tej czynności wezwanie na spotkanie nie jest wyświetlane w kalendarzu.
 • Pełnomocnik otwiera wezwanie na spotkanie przy użyciu programu Outlook 2010 w trybie online.
W tym scenariuszu wezwanie na spotkanie jest wyświetlany w skrzynce pocztowej pełnomocnika z Odebrane dla ManagersName. Proszę odpowiedzieć stan. Ponadto Pełnomocnik otwiera wezwanie na spotkanie, jest dodawany do kalendarza Wstępna akceptacja stan.

Można się spodziewać wezwanie na spotkanie mają być wyświetlane w skrzynce pocztowej pełnomocnika z Odebrane dla ManagersName. ManagersName odrzucił to spotkanie stan. Dodatkowo wezwanie na spotkanie nie można dodać do kalendarza.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ nie ustawiono właściwości PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE wezwania na spotkanie, gdy ją odrzucić za pomocą programu Outlook Web App, urządzenie oparte na usługach sieci Web lub urządzenia z systemem Exchange ActiveSync. W związku z tym Outlook 2010 nie może wykryć odrzucenia spotkania, a wezwanie na spotkanie jest dodane do kalendarza po Pełnomocnik otwiera go.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek Service Pack 3 (SP3) dla Exchange Server 2010 na serwerach Exchange Server 2010. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących dodatku SP3 dla programu Exchange Server 2010 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2808208 Opis dodatku SP3 dla programu Exchange Server 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat właściwości PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje na temat właściwości PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE
Aby uzyskać więcej informacji o strukturze rekordu właściwości PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje o strukturze rekordu właściwość PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE
Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2787500 - Ostatnia weryfikacja: 22 lutego 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2787500 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2787500

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com