Przystawki programu MMC ulega awarii podczas próby przeglądania tabel w nim na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows Server 2012

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2787600 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby przeglądania tabel w konsoli Microsoft Management Console (MMC) przystawki na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows Server 2012, przystawki programu MMC ulega awarii.

Przyczyna

Ten problem jest spowodowany o naruszeniu zasad dostępu występuje w procesie Mmc.exe.

Rozwiązanie

Informacje o aktualizacji zbiorczej

Poprawkę dotyczącą tego problemu jest uwzględniona w aktualizacji zbiorczej Windows 8 i Windows Server 2012 2795944. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2795944 Zbiorcza aktualizacja Windows 8 i Windows Server 2012: 2013 luty

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2787600 - Ostatnia weryfikacja: 12 lutego 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Essentials
  • Windows Server 2012 Foundation
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2787600 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2787600

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com