Poprawka: "Nie znaleziono hosta (11001)" komunikat o błędzie podczas uzyskiwania dostępu SSL witryny przy użyciu niższego rzędu Forefront TMG 2010 serwera z inspekcji HTTPS włączone

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2790765 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:W tym scenariuszu kiedy dostępu do witryny SSL jest używany serwer TMG generowany komunikat o błędzie "Nie znaleziono hosta (11001)".

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu zmiany do logiki wyjątków inspekcji HTTPS, wykonaną w programie Forefront TMG 2010 z dodatkiem Service Pack 2.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować pakietu poprawki, którą opisano w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2735208 Pakiet zbiorczy aktualizacji 3 dla programu Forefront zarządzanie zagrożeniami bramy (TMG) 2010 z dodatkiem Service Pack 2

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji o zmianie do logiki wyjątek dla kontroli HTTPS kliknij następujący numer artykułu, aby przejść do artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2619991 Poprawka: Aplikacji korzystającej z portu 443, aby połączyć się z serwera zdalnego w sieci web nie jest już działa, gdy HTTPSi zostanie włączona w środowisku programu Forefront zagrożeń Management Gateway 2010
Nowej logiki wyjątek wykonuje rozpoznawanie nazw DNS obiektu docelowego w pełni kwalifikowaną nazwę domeny (FQDN), aby ustalić, czy jest częścią listy wyjątków miejsca docelowego. Jeśli wyszukiwanie DNS nie powiedzie się, powoduje to żądanie się niepowodzeniem i wygenerowany komunikat o błędzie "Nie znaleziono hosta (11001)".

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2790765 - Ostatnia weryfikacja: 10 stycznia 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
    • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2790765 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2790765

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com