протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби входу до Lync 2010 для Android на пристрій, який працює Android 4.2 або Android 4.2.1

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2793822 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що на пристрій, який працює Android 4.2 або Android 4.2.1 інстальовано Microsoft Lync 2010 для Android. Під Вільний час спроби входу до Lync 2010 для Android на пристрої, не операції входу. Крім того, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Не вдається увійти.

причина

Ця проблема виникає тому, що Android 4.2 або Android 4.2.1 клієнт несподівано надсилає веб квиток, який включає в себе порожній пароль. Таким чином, процес ідентифікації веб квиток не допомагає.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте такі Сукупне оновлення:
2793823 Опис пакета накопичувальне оновлення для програми Lync 2010 для Android: Грудень 2012

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про веб-сервера, застосунок-служба квиткової каси перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Щоб отримати додаткові відомості про веб-Послуги квиткової каси перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Загальні відомості про веб-Послуги квиткової каси

Виробники продуктів, обговорюваних у цій статті виробляються з компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2793822 - Востаннє переглянуто: 18 січня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Lync 2010 for Android
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kberrmsg kbmt KB2793822 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2793822

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com