Proces W3wp.exe spotřebovává nadměrné Procesorové a paměťové prostředky na serveru Exchange Client Access po instalaci aktualizace kumulativní 5 verze 2 nebo 6 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2010 s aktual...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2800133 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládá použít kumulativní aktualizaci verze 2 – 5 nebo 6 kumulativní aktualizace pro Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2). Pokud delegát uživatel odmítne žádost o schůzku, proces W3wp.exe pro fondy aplikací MSExchangeSyncAppPool a MSExchangeServicesAppPool spotřebovává nadměrné Procesorové a paměťové prostředky na serveru Exchange Server 2010 Client Access.

Poznámka: Pomocí programu Sledování výkonu k sledování procesoru a prostředky paměti. Na % Času procesoru Čítač sleduje využití procesoru. Na Přidělené bajty/s Čítač sleduje prostředky paměti a zobrazí frekvence, které W3wp.exe přiděluje paměť. Na % Času v GC Čítač sleduje paměťové prostředky a čas, že stráví W3wp.exe zpracování kolekcí uvolnění paměti. Chcete-li přidat tyto čítače v nástroji Sledování výkonu, postupujte takto:
  • Vyberte % Času procesoru Čítač v seznamu Procesor objekt a vyberte Všechny instance.
  • Vyberte Přidělené bajty/s Čítač v seznamu Paměť .NET CLR objekt a vyberte W3wp.
  • Vyberte % Času v GC Čítač v seznamu Paměť .NET CLR objekt a vyberte W3wp.

Příčina

Tento problém je způsoben poškozené vlastnosti PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE ve volném čase uživatele v úložišti informací serveru Exchange. Vlastnost poškozený pak způsobuje tlak paměti na serveru a spouští do kolekcí uvolnění paměti procesu W3wp.exe.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Exchange Server 2010 Service Pack 3 (SP3) na serverech Exchange Server 2010. Další informace o serveru Exchange Server 2010 SP3 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2808208 Popis systému Exchange Server 2010 Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o 5 kumulativní aktualizace verze 2 pro Exchange Server 2010 s aktualizací SP2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2785908 Popis aktualizace kumulativní 5 verze 2 pro Exchange Server 2010 Service Pack 2

Další informace o 6 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2010 s aktualizací SP2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:

2746164 Popis kumulativní aktualizace 6 pro Exchange Server 2010 Service Pack 2
Další informace o vlastnosti PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o vlastnosti PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE
Další informace o čítačích sledování výkonu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o čítačích sledování výkonu

Vlastnosti

ID článku: 2800133 - Poslední aktualizace: 26. července 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2800133 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2800133

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com