Oprava: Nelze otevřít sešit PowerPivot po instalaci SQL Server 2012 SP1 PowerPivot pro aplikaci Excel

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2801889 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2012 Service Pack 1 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte sešit PowerPivot, který byl vytvořen pomocí verze aktualizací Service Pack 1 (SP1) používají Microsoft SQL Server 2012 PowerPivot pro doplněk aplikace Microsoft Excel.
  • Instalací aktualizace SP1 SQL Server 2012 PowerPivot pro doplněk aplikace Excel.
  • Došlo k pokusu o otevření sešitu.
V tomto případě možné sešit otevřít a zobrazit následující chybová zpráva:

Aplikace Microsoft Excel: Skupina měr.Skupina měr"chybějící referenční dimenze pro existující nepřímý vztah k dimenzi"Dimenze'

Navíc po klepnutí na tlačítko OK, se tato zpráva zobrazí znovu. Po zobrazení chybové zprávy se zobrazí pop up několikrát, následující chybová zpráva:

"Powerpivot pro aplikaci Excel: Nelze se připojit k stroj vertipaq. Důvod: Nepodařilo se připojit k serveru. Nelze navázat připojení. Zkontrolujte, zda že je server spuštěn. Popisovač je neplatný. "Soubor místní krychle nelze otevřít.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

Kumulativní aktualizace 3 pro SQL Server 2012 SP1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 3. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2012 SP1 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2812412 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2012 SP1 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 vytvoří, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2012

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, odstraňte a znovu vytvořte všechny vztahy tabulek na cestě z tabulky skupiny měr, dimenze tabulky, jejíž vydání je zaznamenána v "chybějící odkaz na dimenzi" chybová zpráva.

Odkazy

Další informace o instalaci PowerPivot pro aplikaci Excel naleznete na následujícím webu MSDN:
PowerPivot pro instalaci aplikace Excel
Další informace o přírůstkové Model servis pro SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935897 Dílčí Model obsluhy je k dispozici z týmu SQL Server doručit opravy hotfix nahlášených problémů
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499 Schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server pro
Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2801889 - Poslední aktualizace: 18. března 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2801889 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2801889

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com