Poprawka: Nie otwarciu skoroszytu programu PowerPivot po zainstalowaniu programu SQL Server 2012 SP1 PowerPivot for Excel

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2801889 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Firma Microsoft rozpowszechnia poprawki w dodatku Service Pack 1 dla programu Microsoft SQL Server 2012 jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i naprawić wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały dołączone do poprzedniego programu SQL Server 2012 Service Pack 1 dla wydania.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz PowerPivot skoroszyt, który został utworzony za pomocą wersji dodatkiem Service Pack 1 (SP1) sprzed zainstalowania programu Microsoft SQL Server PowerPivot 2012 r.-w programie Microsoft Excel.
  • Należy zainstalować SQL Server 2012 SP1 PowerPivot for Excel dodatek.
  • Podczas próby otwarcia skoroszytu.
W tym scenariuszu nie można otworzyć skoroszyt, i pojawi się następujący komunikat o błędzie:

Programie Microsoft Excel: Grupa miar "MeasureGroup"brakujące odwołania wymiaru dla istniejącej relacji pośrednich do wymiaru"Wymiar'

Dodatkowo, po kliknięciu przycisku OK, komunikat o błędzie pojawia się ponownie. Pojawia się wiele razy, następujący komunikat o błędzie jest wyświetlany po komunikacie o błędzie:

"Program Powerpivot for Excel: nie można połączyć się vertipaq silnika. Przyczyna: nie można nawiązać połączenia z serwerem. Nie można nawiązać połączenia. Upewnij się, że serwer jest uruchomiony. Dojście jest nieprawidłowe. "Kostki lokalnej nie można otworzyć pliku.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

Zbiorcza aktualizacja 3 dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 3. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2812412 Zbiorczego pakietu aktualizacji 3 dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ buduje są zbiorcze, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i naprawić wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2012 SP1 release. Firma Microsoft zaleca, należy rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2772858 2012 Serwera SQL buduje wydane po wydaniu dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, Usuń i ponownie utwórz wszystkie relacje tabeli na ścieżce od tabeli grupy miar do tabeli Wymiar, dla których wydanie jest zgłaszana w "brakujący wymiar odniesienia" komunikat o błędzie.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu instalowania programu PowerPivot for Excel, przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN:
Program PowerPivot for Excel instalacji
Aby uzyskać więcej informacji na temat przyrostowe modelu obsługi programu SQL Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
935897 Przyrostowe modelu obsługi jest dostępna do dostarczenia poprawki dla problemów zgłoszonych przez zespół programu SQL Server
Aby uzyskać więcej informacji na temat schematu nazewnictwa dla aktualizacji programu SQL Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
822499 Schemat nazewnictwa dla pakietów aktualizacji oprogramowania Microsoft SQL Server
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2801889 - Ostatnia weryfikacja: 18 marca 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2801889 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2801889

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com