Oprava: Aktualizace je k dispozici pro clustery HPC Pack 2008 R2, které obsahují aplikaci Microsoft Azure uzly

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2802121 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Tato aktualizace řeší následující problémy, které mohou nastat při správě clusteru Microsoft HPC Pack 2008 R2, který obsahuje Microsoft Azure uzly:
  • Při pokusu o naplánování Microsoft Azure uzly, které jsou připojeny k vysoké dostupnosti hlavního uzlu pomocí zásady dostupnosti nelze uvést do režimu online uzly. Nasazení může selhat, protože oba uzly hlavy pokusu o spuštění Microsoft Azure uzlů najednou. Tato oprava hotfix umožňuje aktivní hlavního uzlu k provedení této akce.
  • Při pokusu o přepnutí do režimu offline aktivních uzlů Microsoft Azure uzly, může zůstávají ve stavu "vyprázdnění". K tomuto chování může dojít, pokud hlavního uzlu nebo serveru, který je hostitelem databáze clusteru SQL je vysoké zatížení, pokud jsou použity operace. Tato oprava hotfix umožňuje clusteru více rezistentní vůči limitu problémy související s.
  • Microsoft Azure uzly mohou vstoupit do stavu "Chyba" z důvodu problému se službou sledování Diagnostika HPC. V tomto případě uzel uveden jako online a lze je použít až po restartování. Tato oprava hotfix řeší problém, ve kterém služba diagnostiky blokuje uzlu.

Řešení

Chcete-li tyto problémy vyřešit, použití této opravy hotfix. Tuto opravu hotfix, musí být spuštěna na všech uzlech a klientských počítačů.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka:Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu přejděte na následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musíte mít Microsoft HPC Pack 2008 R2 Service Pack 4 (SP4) nainstalovat tuto opravu hotfix. Další informace o HPC Pack 2008 R2 s aktualizací SP4 naleznete na následujícím webu Microsoft Download Center:

HPC Pack 2008 R2 Service Pack 4

Informace o restartování počítače

Bude pravděpodobně třeba restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Abyste zjistili rozdíly mezi UTC a lokálním časem, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v okně Ovládací panely.

Pro verze x 86 systému Microsoft HPC Pack 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Clustermodel3.4.4179.0651,26422. ledna 201301:46Není k dispozici
Configurationservice3.4.4179.0233,47222. ledna 201301:46Není k dispozici
Pro verze x 64 systému Microsoft HPC Pack 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Clustermodel3.4.4179.0651,26422. ledna 201301:46Není k dispozici
Configurationservice3.4.4179.0233,47222. ledna 201301:46Není k dispozici
Hpcazureruntime.cspkgNení k dispozici36,938,76422. ledna 201303:17Není k dispozici

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2802121 - Poslední aktualizace: 22. června 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft HPC Pack 2008 R2
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2802121 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2802121

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com